Stranica: 995/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 16:24
Postao/la shrike
Da, na žalost često i je hrpa gluposti. Nego, jel ima tko zmiju kao kućnog ljubimca? kukurzna zmija:
http://en.wikipedia.org/wiki/Corn_snake djeluje gotovo kao idealni kućni ljubimac za brdo ljudi. Jede jednom tjedno, mirna, prijateljska, neotrovna zmija koju možeš bez problema ostaviti doma i preko godišnjeg odmora! Vidio sam da neke zmije imaju periode u kojima ne jedu ni po par mejseci, pa čak i godinu dana.
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 16:26
Postao/la mist
Ima onaj moj prijatelj što ima i tarantule. Forica je, okačiš ju oko ruke kao narukvicu, al minus je što moraš uzgajat miševe za tu vrstu. Pa se čovjek sprijatelji s miševima...
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 16:50
Postao/la shrike
Pa zar ne može kupiti miševe? Ja sam vidio po dućanima mišeke za 3-4 kn ili je stvar da jede baš neku specifičnu vrstu miševa?
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 16:54
Postao/la max360se
Nabaviš mačku da ti miševe lovi
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 21:38
Postao/la shicy
šta volin vidit ovo [Riješeno] u naslovu teme

Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 22:57
Postao/la mist
Pa ti spavaj kad Hrvatska ulazi u EU.
Vatromet...
Milion galebova se uzjebalo i sad vrište po nebu...
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 23:05
Postao/la calisto053
@ Shicy - eh, što ja volim rješavat nerazmsive probleme. Pravi deus ex machina!
@ mist - e pa sretan ti ulazak u EU. I kod mene pizde s vatrometom i teškom artiljerijom. Sva ta pompa i dernek će nas izvuć iz krize, otpisat vanjske i unutašnje dugove, pokernut proizvodnju, privredu i nepostojeće gospodarstvo, svima nam nać poslove, privuć vanjske ulagače i krupne ribe. Ali prelazit ćemo granicu bez putovnice i nećemo stajati. How cool is that?!
Ekipa, uskoro se približavamo 1000-oj stranici offtopičenja

Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 23:07
Postao/la Heisenberg
Neka (de)konstrukcija pocne.
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 23:07
Postao/la shrike
Meni se iskreno sviđa ulazak u EU i to iz niza razloga! U najmanju ruku, otvara tržište rada, tako da tko ima firmu će lakše prodavati više ljudi, tko nema će lakše kupovati jer nema carine, tk oželi raditi vani lakše će itd. Jedino ćemo si sami razviti gospodarstvo, a ako to napravimo i u EU smo, to je dobitna kombinacija!
Re: čavrljanje
Postano: 30 lip 2013, 23:21
Postao/la mist
calisto053 je napisao/la:
Ekipa, uskoro se približavamo 1000-oj stranici offtopičenja

Da pripomognem postizanju ovog hvalevrijednog cilja.
Jel vas živcira što programi za KDE počinju sa k (Kaligra, KMahJong, KMail, Kate, Kplayer...)?
Windows. WCalculator, Wsolitaire, WPaint, WWord, WMy Computer
