Stranica: 997/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 10:19
Postao/la Medojedni jazavac
calisto053 je napisao/la: Sent from my Vip Racer III using Tapatalk 4 Beta
calisto053 je napisao/la: Vip Racer III
calisto053 je napisao/la: Racer


slika

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 10:20
Postao/la calisto053
Tapatalk mi je u beti, pa stalno nudi taj potpis. Nekad ga mogu isključit, nekad ne, što me strašno nervira

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 10:39
Postao/la Slamd64
Evo i kod mene :D

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 4 Beta

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 10:51
Postao/la filipvk1000
Prošao popravni iz fizike. Raspiso se ko manijak i sa teorijom i zadacima,da bi ona nakon moja 2 riješena zadatka rekla "to je dobro,prošao si",a teoriju što sam pisao 50 minuta to ništa nije ni gledala al ajd,bmk,prošo sam :D

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 10:54
Postao/la bertone
Možda nije gledala što si pisao, ali je gledala kako pišeš ;)
.. i jel ostalo još štogod?

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 11:29
Postao/la shrike
jel plava kuverta bila u blizini?

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 11:57
Postao/la Vl@do
Rasturam Libre Office Calc. Bolji sam u njemu nego neki u M$ Office (a posjeduju ECDL diplomu). :bleh

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 14:06
Postao/la filipvk1000
Ma gledala je zadatke teoriju nije ni gledala...
Ma nije nikakva plava kuverta bila :D
Nemam ništa više,samo je fizika bila u pitanju :D
Večeras....večeras se slavi ^^

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 14:09
Postao/la shicy
lipo si večeras instaliraj Debian :D
di ćeš većeg slavlja od uživancije s Debianom :)

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 14:41
Postao/la filipvk1000
Zapravo od sreće mislio sam se upustiti u Arch :D
I to na bakinom kompjuteru...ko da će ona skužit šta je drukčije,njoj samo da je nać ikonu mozille :D
Pošto tata nosi laptop ovaj na more ostavio sam Manjaro + KDE (koji mi se iskreno NIMALO nesviđa)..
Zato ću dok ona nije kod kuće nego na vikendici,instalirati Arch + Xfce,čisto da se opustim malo i da nešto naučim. Ako instaliram Arch na njenom PC-u,onda kad se tata vrati za mjesec dana onda će i na laptop ići Arch + Xfce :D