Stranica: 1000/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:17
Postao/la Medojedni jazavac

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:19
Postao/la Staromodan
Bila bi već odavno da se nisu tekstovi premještali u druge teme.
Ova tema mi je jako zanimljiva jer se često oftopičari u njoj, tj. priča o linuxu...

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:20
Postao/la shrike
I trebalo nam je samo 5 godina. Za 45 godina kada dođemo do 10000 posta, zatvorit ću ovu temu i otvoriti „čavrljanje vol. 2 ”

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:40
Postao/la max360se
@shrike
Hoćeš li onda objaviti i hardcover knjigu - "LZS - čavrljanje vol. 1"?

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:43
Postao/la masteroman
Koliko je to offtopičarenjaaaaa... :D

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:46
Postao/la Suko
Ma nije to puno.
Što je to deset-petnaest tisuća offtopic postova? Sitnica... :zvizdi

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:49
Postao/la masteroman
Prava sitnica :-D Još kad bi se sakupili svi offtopic postovi koji su u "pravim temama" i premjestili tu... uff

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:51
Postao/la shrike
max360se je napisao/la:@shrike
Hoćeš li onda objaviti i hardcover knjigu - "LZS - čavrljanje vol. 1"?
I knjigu i film!

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:51
Postao/la max360se
Suko je napisao/la:Ma nije to puno.
Što je to deset-petnaest tisuća offtopic postova? Sitnica... :zvizdi
Uključujući prvi post i sad ovaj moj, točno 10 002 postova :bravo pface

@shrike :D

Re: čavrljanje

Postano: 01 srp 2013, 20:55
Postao/la Staromodan
Još da je i irc tako popularan...