PyGame
Postano: 01 lip 2013, 18:40
Ovako imam debian 7.0 wheezy i na njemu instaliran python 2.6, 2.7 i 3.2 i sad sam si skinuo 2 pdf o prgramiranju python igara sa pygamea sita python-pygame je 1.9.1 deb paket ali on se po defaultu instalira u 2.7 modul direktoriji a treba mi u py 3.2 da bih vježbao primjere jer sljedeći kod mi javlja grešku
Izbaci mi ovu grešku
Koristim idle za ide i pokrene se redovito u py 3.2 modu, a tu verziju koriste pygame pdf primjeri.
Darko
Kod: Označi sve
import pygame, sys
from pygame.locals import *
pygame.init()
DISPLAYSURF = pygame.display.set_mode((400, 300))
pygame.display.set_caption('Hello World!')
while True: # main game loop
for event in pygame.event.get():
if event.type == QUIT:
pygame.quit()
sys.exit()
pygame.display.update()
ako napravim symbolik link u dir py 3.2 na game modul u 2.7 onda mi javlja da su neke metode nepostojeće? Zna li tko rješenje ovog?>>>
Traceback (most recent call last):
File "/home/darko/Sourcevi/Python/blankgame.py", line 1, in <module>
import pygame, sys
ImportError: No module named pygame
>>>
Koristim idle za ide i pokrene se redovito u py 3.2 modu, a tu verziju koriste pygame pdf primjeri.
Darko