Stranica: 1/3.
Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 16:41
Postao/la Equilibrium
Pozdrav svima!
Zovem se Ivan i novi sam u svijetu Linuxa. Danas se instalira Ubuntu 12.04. Razloga je dosta za prelazak, prije svega sloboda u kreiranju sučelja (fan Androida

) a i da probam malo nešto novo.

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 16:43
Postao/la Abzeenth
Dobrodošao, imenjače!

Zgodan avatar

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 16:45
Postao/la Equilibrium
U skladu sa profesijom!

Koliko toliko..
Hvala!
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 16:53
Postao/la gagiD
Dobro dosao

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 16:59
Postao/la bertone
Dobrodošao
.. i jel voziš avione ili poslužuješ cugu u njima?

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 17:01
Postao/la Equilibrium
Haha, ni jedno ni drugo..Iako ovo prvo i ne bi bilo loše probati ponekad..
Sjedim na zemlji i pazim da se ne "kresnu".

Hvala Bertone!

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 17:14
Postao/la Cooleech
Dobro doša, eq. Na koga paziš da se ne kresne? Avioni ili ljudi?

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 17:15
Postao/la Equilibrium
Ja na avione, naravno..Na ovo drugo kresanje paze piloti. Imaju svoje mjere i metode.

Hvala!
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 18:13
Postao/la max360se
Dobro nam dosao, ugodno druzenje ti zelim!

Re: Odg: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 18:14
Postao/la calisto053
max360se je napisao/la:Dobro nam dosao, ugodno druzenje ti zelim!
