Stranica: 1/3.

Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 16:41
Postao/la Equilibrium
Pozdrav svima!

Zovem se Ivan i novi sam u svijetu Linuxa. Danas se instalira Ubuntu 12.04. Razloga je dosta za prelazak, prije svega sloboda u kreiranju sučelja (fan Androida :D ) a i da probam malo nešto novo. :-D

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 16:43
Postao/la Abzeenth
Dobrodošao, imenjače! :D Zgodan avatar ;)

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 16:45
Postao/la Equilibrium
U skladu sa profesijom! :D Koliko toliko..

Hvala!

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 16:53
Postao/la gagiD
Dobro dosao :)

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 16:59
Postao/la bertone
Dobrodošao :pc-vesel

.. i jel voziš avione ili poslužuješ cugu u njima? ;)

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 17:01
Postao/la Equilibrium
Haha, ni jedno ni drugo..Iako ovo prvo i ne bi bilo loše probati ponekad..
Sjedim na zemlji i pazim da se ne "kresnu". :D
Hvala Bertone! :)

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 17:14
Postao/la Cooleech
Dobro doša, eq. Na koga paziš da se ne kresne? Avioni ili ljudi? :D

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 17:15
Postao/la Equilibrium
Ja na avione, naravno..Na ovo drugo kresanje paze piloti. Imaju svoje mjere i metode. :D
Hvala!

Re: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 18:13
Postao/la max360se
Dobro nam dosao, ugodno druzenje ti zelim! :D

Re: Odg: Pozdrav od još jednog Newbia

Postano: 23 stu 2013, 18:14
Postao/la calisto053
max360se je napisao/la:Dobro nam dosao, ugodno druzenje ti zelim! :D