Stranica: 1/483.
čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 12:43
Postao/la Abzeenth
Stara tema je ovdje.
Hvala dupinu na jubilarnom postu

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 12:51
Postao/la dupin
Evo da napišem prvi post u novom čavrljanju. Ljudi, ispisali smo 12345 postova. Možemo li se ponositi time što je toliko postova u rubrici koja nije nužno o linuxu i open sourceu? DA!!! Znači da imamo i drugih zajedničkih interesa i da volim međusobno neobavezno popričati.Idemo na Čavrljanje 3.0.

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 12:53
Postao/la dupin
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 13:32
Postao/la Cooleech
Jao, koji propust za buduće generacije

Nisam uspio ostavit trag u zadnjem postu..

Zavidim ti, dupin

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 16:22
Postao/la dupin
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 16:23
Postao/la Suko
Nista, sad pricekaj 12 000 postova pa mozes pisati zadnji u ovom novom cavrljanju.
Jos samo 11 995 postova.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 16:35
Postao/la Cooleech
Evo, da doprinesem nižoj brojci postova i svojoj budućoj sreći..
P.S. Zaboravih napisat...
DOBIO SAM POSAO!!!!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 16:42
Postao/la PunkBastard
Cooleech je napisao/la:
...
DOBIO SAM POSAO!!!!


gratz
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 16:45
Postao/la Cooleech
Hvala!

I hvala Suki!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 16:47
Postao/la calisto053