Stranica: 1/1.

Čisto ideološko pitanje...

Postano: 20 lip 2014, 20:39
Postao/la plavi zmaj77
Zanima me jeli je HSLS više ljevičarska ili desničarska strana.Stalno se vrte oko centra ali oni su u svojoj kratkoj povijesti bili malo više na lijevo.Ali kako su danas?

Re: Čisto ideološko pitanje...

Postano: 20 lip 2014, 22:06
Postao/la Abzeenth
Uhm, mislim da je ovo krivi forum za takva pitanja. :)

Re: Čisto ideološko pitanje...

Postano: 20 lip 2014, 22:58
Postao/la plavi zmaj77
Možda.Svejedno mislio sam ono,FOSS...liberali...

Re: Čisto ideološko pitanje...

Postano: 21 lip 2014, 10:02
Postao/la shicy
čekaj, ne kužim. ne mogu razumit logiku koja je smislila "logično je pitanje o položaju hsls-a postaviti na linux forumu". ne mogu brate, da se naopako okrenem.

Re: Čisto ideološko pitanje...

Postano: 21 lip 2014, 10:07
Postao/la shrike
Ovo nije forum za ovakve teme tako da ide lock.