Neverland
Postano: 03 pro 2014, 06:50
mislim da centosa ima daleko vise servera nego workstationa..
nebitno, touch&feel bsd-a je negdje izmedju gentooa i archa, moras uloziti nesto truda, s tim da ces za desktop kantu vjerojatno uvijek biti sretniji sa linuxom, najvise zbog onog sto je 4ndy vec rekao, a to je da nema drivera, prvenstveno za wireless.
ali gle, nista ne kosta pokusati..
nebitno, touch&feel bsd-a je negdje izmedju gentooa i archa, moras uloziti nesto truda, s tim da ces za desktop kantu vjerojatno uvijek biti sretniji sa linuxom, najvise zbog onog sto je 4ndy vec rekao, a to je da nema drivera, prvenstveno za wireless.
ali gle, nista ne kosta pokusati..
EDIT: Kako se ponekad ukaže potreba za premještanjem postova koji su zalutali ili im se smisao ne može dokučiti, a ipak nije u redu samo tako obrisati nečiji trud, rad i misli, otvaram temu za pobjegle misli, izgubljene dječake (i djevojčice), Petra Pana, Zvončicu, Kapetana Kuku, indijance i naravno dvojicu van kategorije; Spužvu Boba i Kung Fu Pandu