Stranica: 1/1.

Neverland

Postano: 03 pro 2014, 06:50
Postao/la riham
mislim da centosa ima daleko vise servera nego workstationa..

nebitno, touch&feel bsd-a je negdje izmedju gentooa i archa, moras uloziti nesto truda, s tim da ces za desktop kantu vjerojatno uvijek biti sretniji sa linuxom, najvise zbog onog sto je 4ndy vec rekao, a to je da nema drivera, prvenstveno za wireless.

ali gle, nista ne kosta pokusati..



EDIT: Kako se ponekad ukaže potreba za premještanjem postova koji su zalutali ili im se smisao ne može dokučiti, a ipak nije u redu samo tako obrisati nečiji trud, rad i misli, otvaram temu za pobjegle misli, izgubljene dječake (i djevojčice), Petra Pana, Zvončicu, Kapetana Kuku, indijance i naravno dvojicu van kategorije; Spužvu Boba i Kung Fu Pandu :-D

Re: Kernel mailing list?

Postano: 03 pro 2014, 15:24
Postao/la dupin
riham je napisao/la:mislim da centosa ima daleko vise servera nego workstationa..

nebitno, touch&feel bsd-a je negdje izmedju gentooa i archa, moras uloziti nesto truda, s tim da ces za desktop kantu vjerojatno uvijek biti sretniji sa linuxom, najvise zbog onog sto je 4ndy vec rekao, a to je da nema drivera, prvenstveno za wireless.

ali gle, nista ne kosta pokusati..

Ovo je iz neke druge priče. Molim admine da ovo stave u pripadajući podforum. :kava

Re: Kernel mailing list?

Postano: 03 pro 2014, 17:15
Postao/la Abzeenth
dupin je napisao/la:
riham je napisao/la:mislim da centosa ima daleko vise servera nego workstationa..

nebitno, touch&feel bsd-a je negdje izmedju gentooa i archa, moras uloziti nesto truda, s tim da ces za desktop kantu vjerojatno uvijek biti sretniji sa linuxom, najvise zbog onog sto je 4ndy vec rekao, a to je da nema drivera, prvenstveno za wireless.

ali gle, nista ne kosta pokusati..

Ovo je iz neke druge priče. Molim admine da ovo stave u pripadajući podforum. :kava

Eh, da znam gdje je ovo trebalo biti postano, premjestila bih, ali nemam pojma :D Nažalost ne mogu čitati misli na daljinu :D

Re: Kernel mailing list?

Postano: 03 pro 2014, 17:21
Postao/la bertone
Abzeenth je napisao/la: Eh, da znam gdje je ovo trebalo biti postano, premjestila bih, ali nemam pojma :D Nažalost ne mogu čitati misli na daljinu :D
U smeće ?? :hihi

mmm.. ne.. bum ja premjestio sam da napravim novu temu u razno ;)

Re: Neverland

Postano: 03 pro 2014, 18:26
Postao/la vision
bertone je napisao/la:U smeće ??

mmm.. ne.. bum ja premjestio sam da napravim novu temu u razno
Možeš slobodno ovu temu u smeće :lol:
...kako vam ne padne na pamet koristiti tražilicu:
Busted :hihi
Pozdrav :zvizdi

Re: Neverland

Postano: 03 pro 2014, 20:40
Postao/la bertone
@Vision, nisi shvatio poantu teme.. vidi se da si odrastao i da ne vjeruješ u Petra Pana :bleh