Stranica: 1/1.

Bryan Lunduke - "Windows is AWESOME"

Postano: 28 svi 2015, 00:56
Postao/la gagiD
"Windows is AWESOME" je kao nastavak "Linux Sucks" serijala.
Ako mene pitate dobar materijal za pogledat, a i zabavan.