Bryan Lunduke - "Windows is AWESOME"
Postano: 28 svi 2015, 00:56
"Windows is AWESOME" je kao nastavak "Linux Sucks" serijala.
Ako mene pitate dobar materijal za pogledat, a i zabavan.
Ako mene pitate dobar materijal za pogledat, a i zabavan.