Stranica: 1/2.

Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 02:32
Postao/la shrike
Pa eto, došao je i taj dan u kojem slavimo rođendan Isaaca Newtona i Božić. Želim vam sve najbolje i neka Sila bude sa vama:) :bday

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 02:59
Postao/la gagiD
Naravno da slavimo rodendan Newtona :D :bday:

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 07:26
Postao/la bertone
Sretan Božić

slika

.. i nadam se da ste dobili puno finih i korisnih poklona ispod bora (mene je najdraža :ljubav iznenadila 2 TB Seagate HDDom) :-D .. a za Newtona ćemo lako (on je ionako Apple freak) :hihi

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 07:58
Postao/la audiosl4ve
Sretan vam Bozic i od mene. Neka stw vi dobili fine stvarcice, ja dobio fine termo papuce ^^

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 08:44
Postao/la Fugu
slika
Sretan Božić i ostalo! :thmb-up

bertone je napisao/la: (mene je najdraža :ljubav iznenadila 2 TB Seagate HDDom) :-D
Super, samo pazi da ti žena na sazna :lulz

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 09:07
Postao/la kova-ng
Sretan Božić svima!

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 09:30
Postao/la Vl@do
Sretan Vam svaki dan.

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 10:03
Postao/la dupin
slika


Sretan vam Božić!

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 10:35
Postao/la vision
Sretan i Blagoslovljen Božić!
bertone je napisao/la:.. i nadam se da ste dobili puno finih i korisnih poklona ispod bora (mene je najdraža :ljubav iznenadila 2 TB Seagate HDDom)
Što te puno voli kad ti je Seagate poklonila :mrgreen:

Re: Sretni blagdani

Postano: 25 pro 2015, 10:36
Postao/la bertone
vision je napisao/la: Što te puno voli kad ti je Seagate poklonila :mrgreen:
:bleh