Stranica: 1/2.
Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 02:32
Postao/la shrike
Pa eto, došao je i taj dan u kojem slavimo rođendan Isaaca Newtona i Božić. Želim vam sve najbolje i neka Sila bude sa vama:)

Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 02:59
Postao/la gagiD
Naravno da slavimo rodendan Newtona

:
Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 07:26
Postao/la bertone
Sretan Božić
.. i nadam se da ste dobili puno finih i korisnih poklona ispod bora (mene je najdraža

iznenadila 2 TB Seagate HDDom)

.. a za Newtona ćemo lako (on je ionako Apple freak)

Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 07:58
Postao/la audiosl4ve
Sretan vam Bozic i od mene. Neka stw vi dobili fine stvarcice, ja dobio fine termo papuce ^^
Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 08:44
Postao/la Fugu

Sretan Božić i ostalo!
bertone je napisao/la: (mene je najdraža

iznenadila 2 TB Seagate HDDom)
Super, samo pazi da ti žena na sazna

Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 09:07
Postao/la kova-ng
Sretan Božić svima!
Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 09:30
Postao/la Vl@do
Sretan Vam svaki dan.
Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 10:03
Postao/la dupin
Sretan vam Božić!
Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 10:35
Postao/la vision
Sretan i Blagoslovljen Božić!
bertone je napisao/la:.. i nadam se da ste dobili puno finih i korisnih poklona ispod bora (mene je najdraža

iznenadila 2 TB Seagate HDDom)
Što te puno voli kad ti je Seagate poklonila

Re: Sretni blagdani
Postano: 25 pro 2015, 10:36
Postao/la bertone
vision je napisao/la:
Što te puno voli kad ti je Seagate poklonila

