Stranica: 1/1.

Pozdrav

Postano: 27 sij 2025, 08:50
Postao/la Kbobo
Pozdrav svima..drago mi je što sam član ovog foruma... :thmb-up

Re: Pozdrav

Postano: 27 sij 2025, 19:50
Postao/la Cooleech
Pozdrav i tebi! DND!

Re: Pozdrav

Postano: 28 sij 2025, 11:57
Postao/la Vl@do
Kbobo je napisao/la: 27 sij 2025, 08:50 Pozdrav svima..drago mi je što sam član ovog foruma... :thmb-up
Dobrodošao. Vidim vozi se Mint, samo nastavi oštro. :-D

Re: Pozdrav

Postano: 28 sij 2025, 16:02
Postao/la Kbobo
Ma da..vratio se malo na Linux..samo dosta se toga zaboravilo,davno je bio Ubuntu 12.04. Lts...da iskoristim ovu temu dobrodošlice pa jedno pitanje...šaren mi je prevod(jezik sistema).nešto je na našem jeziku..a dosta toga je ostalo na engleskom..postavio sam Bosanski jezik...kako da to popravim..da sve bude u jednom..hvala😉

Re: Pozdrav

Postano: 28 sij 2025, 16:26
Postao/la Vl@do
Kbobo je napisao/la: 28 sij 2025, 16:02...šaren mi je prevod(jezik sistema).nešto je na našem jeziku..a dosta toga je ostalo na engleskom..postavio sam Bosanski jezik...kako da to popravim..da sve bude u jednom..hvala😉
slika
Ne znam, ali sad vidim da se i kod mene šareni. Meni nije to smetalo.

Re: Pozdrav

Postano: 29 sij 2025, 10:27
Postao/la Kbobo
He,he..slab sam Englez😉..u svakom slučaju hvala..Vlado jesi li ikad koristio OpenBullet 2..na Linux?..ja sam radio instalaciju..ali nisam ga mogao pokrenut..wine mi grešku javlja...na OB2.native mislim

Re: Pozdrav

Postano: 29 sij 2025, 17:30
Postao/la Vl@do
Kbobo je napisao/la: 29 sij 2025, 10:27 He,he..slab sam Englez😉..u svakom slučaju hvala..Vlado jesi li ikad koristio OpenBullet 2..na Linux?..ja sam radio instalaciju..ali nisam ga mogao pokrenut..wine mi grešku javlja...na OB2.native mislim
OK, ovdje smo se lijepo pozdravili, a sva ostala pitanja postavi u pripadajućim temama.
Molim te da prolistaš prije svega Pravila foruma. Tamo ćeš naći sve upute za početnike.

Re: Pozdrav

Postano: 29 sij 2025, 22:45
Postao/la Kbobo
Ok..dogovoreno👍