Stranica: 1/2.

Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 14:49
Postao/la iv@n

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 14:52
Postao/la Grof
da.... to se uklapa u priču o recesiji i open sourceu.....izgleda da sve više ljudi uočava ovo.

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 15:27
Postao/la cyber destroyer
napokon ce linux rasturati :D

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 16:09
Postao/la Brxon
Linux UP, Windows & Microsoft DOWN!
Linux 4ever!!!!!!! :D

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 16:19
Postao/la tuxi
Brxon je napisao/la:Windows & Microsoft
-> to ti je isto :mrgreen: kao da si reko npr linux i fedora.

Inace moje misljenje je to da se i ovo ocekivalo tj aplle mozda je u pocetku, al kad su nabili cijene, nakon toga vise nisu. jer pak se isplatilo kupiti pc s originalnom windowsom, nego npr jedan mac book. A linux se sve vise isplati, mnogi ostave m$ pa im je to velika pretnja.

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 17:30
Postao/la fritz62s
Pa i nije, nije Windows jedini Microsoftov proizvod, samo je najvazniji. A Linux jdnako Fedora ne pije vodu, moze jedino Linux jednako Kernel. :mrgreen:

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 17:57
Postao/la Suko
Pa, ako pogledaš da većina ljudi koristi Internet Explorer za surfanje netom, a ne npr. Firefox koji je puno bolji i sigurniji, baš me zanima kako će ti ljudi prijeći na Linux.
Windows će još dugo imati glavninu tržišta.

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 18:02
Postao/la zole052
Ma to bi se pocelo na veliko mjenjati da nije IE u windowsima cim ih instaliras, pa ljudi glupi vide njega i uopce ne razmisljaju da postoji neki drugi bolji program... to ce se nadam brzo promjeniti zbog ovih tuzbi u EU.

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 18:09
Postao/la 4ndY
M$ vjerojatno Linux smatra prijetnjom jer dolazi sa svih strana (servera, mobitela, routera, televizora...), a Apple uglavnom šiba osobna računala i te gadgete kao iPhone i iPod...

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

Postano: 26 vel 2009, 20:56
Postao/la Archon
Trenutna recesija ne brine previse vecinu windows korisnika jer ruku na srce... nabaviti taj operativni je u rangu Linuxa, skines s neta i peri.
Iz osobnog iskustva znam da je potrebno puno vremena i energije za "preobracivanje" windows korisnika i na kraju najveca nagrada je... zadovoljstvo tih ljudi.
Ljudi jednostavno ne vide razlog da prelaze s windowsa kojeg nisu nikad platili i kojeg vrte vec godinama... ali kad se spomene da Linux odoljeva virusima, crvima... vidi se doza znatizelje u njihovim ocima... i onda su moji :mrgreen: