Stranica: 1/1.

Britanska vlada podržava otvoreni kod

Postano: 28 vel 2009, 12:28
Postao/la iv@n

Re: Britanska vlada podržava otvoreni kod

Postano: 28 vel 2009, 16:04
Postao/la cyber destroyer
tak treba :mrgreen:

Re: Britanska vlada podržava otvoreni kod

Postano: 28 vel 2009, 16:14
Postao/la Suko
Možda se i ovi naši blesani ugledaju na njih ...

Re: Britanska vlada podržava otvoreni kod

Postano: 28 vel 2009, 17:49
Postao/la Markec
Suko je napisao/la:Možda se i ovi naši blesani ugledaju na njih ...
vrlo teško, ne skidaju poglede sa skupih satova, mercedesa, bmw.