Google oglasavanje pitanjce :)
Moderator/ica: Moderatori/ce
Google oglasavanje pitanjce :)
Ovako, zanimalo bi me ako netko zna kako kupiti oglas da bude na vrhu google stranice?
Nasao sam ono pomocu 'Adwordsa' da stavim oglas medju one sa desne strane ali nikako nemogu naci kako dobiti da mi se oglas prikaze na vrhu, povise svih onih linkova koje je pronaso google!
Pa ako netko mozda zna bi bi mu zahvalan.
Nasao sam ono pomocu 'Adwordsa' da stavim oglas medju one sa desne strane ali nikako nemogu naci kako dobiti da mi se oglas prikaze na vrhu, povise svih onih linkova koje je pronaso google!
Pa ako netko mozda zna bi bi mu zahvalan.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- Sokac
- Site Admin
- Postovi: 1120
- Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
- Spol: M
- OS: Archlinux
- Lokacija: San Francisco
- Kontakt:
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
pretplatiš se na adwords te upišeš oglas, izgled, cijenu po kliku te ključne riječi - pa ako bude unutar pretplate tamo će ti biti također link.
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
Pa zar cijena po kliku nije fiksna? 6 lipa po kliku u RH.Sokac je napisao/la:pretplatiš se na adwords te upišeš oglas, izgled, cijenu po kliku te ključne riječi - pa ako bude unutar pretplate tamo će ti biti također link.
Ma gledo po google-u i kaze da ona pretplata vrijedi samo za one oglase sa strane, barem sam ja tako shvetio.
Oni oglasi iznad se ne spominju. Ja mislim da bi oni gore oglasi trebali biti skuplji a ne da ide sve u isti kos
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- Sokac
- Site Admin
- Postovi: 1120
- Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
- Spol: M
- OS: Archlinux
- Lokacija: San Francisco
- Kontakt:
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
cijena je ovisna o ključnim riječima te za njih postoji neka minimalna cifra. Svaka veća cifra od te će te dovesti na boljem mjestu od konkurencije. Minimalna cijena je mislim 0,02$ do par desetiaka $ po kliku.
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
Aha, sada mi je vise manje sve sjelo, nego ja nisam naso nikakav cjenik a pisalo je samo da je cjena klika 6 lipa pa me to zbunilo... Malo je lose to objasnjeno na googleovim stranicama
Jel znas mozda di bi mogo naci cjenik cijeli?
Jel znas mozda di bi mogo naci cjenik cijeli?
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- mihael.sanko
- Postovi: 26
- Pridružen/a: 06 ožu 2009, 21:34
- Spol: M
- OS: Ubuntu 9.04
- Lokacija: Pula, Croatia
- Kontakt:
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
ti sebi podesiš mjesečni iznos za trošenje i to je to..
probaj pogledat na http://www.seo.hr/blog
probaj pogledat na http://www.seo.hr/blog
Ako je predobro da bi bilo istinito nije istinito!
http://blog.mihaelsanko.com
http://www.twitter.com/msanko
http://blog.mihaelsanko.com
http://www.twitter.com/msanko
-
Max Bunker
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
Kako rekoše i kolege, to je cjela nauka i dobro bi ju bilo prije proučiti.
Zna se desiti da se dnevno potroši i do 500 kn a da nema nekog poslovnog efekta od toga, a opet bilo
je i perioda da dan prođe sa 20 kn a povratni efekat odličan...
Zna se desiti da se dnevno potroši i do 500 kn a da nema nekog poslovnog efekta od toga, a opet bilo
je i perioda da dan prođe sa 20 kn a povratni efekat odličan...
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
Bilo bi još i bolje kad ne bi iz mrtvih dizao teme stare 6 godina... Vjerojatno je i zole odavno zaboravio na sve ovoNikola10 je napisao/la:Bilo bi dobro da prvo prođeš kroz osnove neke, a ne napamet. Odi na Google Partners i tamo položi sva tri ispita da imaš pojma kaj radiš. Pozdrav
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
- nicky
- Site Admin
- Postovi: 2074
- Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
- Spol: Ž
- OS: ubuntu 12.04
- Lokacija: Zagreb
Re: Google oglasavanje pitanjce :)
Zaključavam iz razloga koje je Calisto već naveo.