Stranica: 1/1.

I can haz linux mkay?

Postano: 04 lip 2009, 12:05
Postao/la Beler
Pozdrav svima... neki me znaju neki ne pa da se predstavim.

Luka iz Zagreba - nekoć aktivni a danas sporadični linux user / wannabe mac zealot :)
bez obzira na svoje mračne linux korijene danas sam u sretnoj vezi sa Linusovom unixoidnom starijom sekom :D . Glavni razlog registracije je to što se 50% vremena nalazim / snalazim na jednoj Linux kanti sa kojim se koljem i to stalno. Kanta je Lenovo N200 sa Gnomoidnim Jauntijem sa kojim imam popriličnih problema ( čitaj intelova grafika). Oni koji me znaju mogu posvjedočiti da se radi o freaku posebne vrste, ako imate problema sa OS X-om, ajfonom i bilo kojim drugim pametnijim telefonom im there. Totalni njub nisam al pomalo sam zahrđao xD

Android je još jedan razlog registracije, iako nije linux per se mislim da ga možemo nazvati mlađim bracom, pa ako ima još androfrikova ovdje +1. Eto toliko za sada

Re: I can haz linux mkay?

Postano: 04 lip 2009, 12:07
Postao/la Grof
Okidoki, dobro došao i nadam se da OS X ne nazivaš Linusovom starijom sekom ;)

Re: I can haz linux mkay?

Postano: 04 lip 2009, 12:14
Postao/la Beler
Grof je napisao/la:Okidoki, dobro došao i nadam se da OS X ne nazivaš Linusovom starijom sekom ;)
U brzi ste :) nego šta , sestra od linusa thorvaldsa se zove Osiksa ( ne pitaj zašto , ti finci nisu baš svoji) :P xcuse the phun

Re: I can haz linux mkay?

Postano: 04 lip 2009, 12:17
Postao/la Grof
Beler je napisao/la:
Grof je napisao/la:Okidoki, dobro došao i nadam se da OS X ne nazivaš Linusovom starijom sekom ;)
U brzi ste :) nego šta , sestra od linusa thorvaldsa se zove Osiksa ( ne pitaj zašto , ti finci nisu baš svoji) :P xcuse the phun
I eto, ...iz svega toga još može nastati poveznica Linux <-> BSD :D

Re: I can haz linux mkay?

Postano: 04 lip 2009, 13:08
Postao/la iv@n
Welcome! ;)