I can haz linux mkay?
Postano: 04 lip 2009, 12:05
Pozdrav svima... neki me znaju neki ne pa da se predstavim.
Luka iz Zagreba - nekoć aktivni a danas sporadični linux user / wannabe mac zealot
bez obzira na svoje mračne linux korijene danas sam u sretnoj vezi sa Linusovom unixoidnom starijom sekom
. Glavni razlog registracije je to što se 50% vremena nalazim / snalazim na jednoj Linux kanti sa kojim se koljem i to stalno. Kanta je Lenovo N200 sa Gnomoidnim Jauntijem sa kojim imam popriličnih problema ( čitaj intelova grafika). Oni koji me znaju mogu posvjedočiti da se radi o freaku posebne vrste, ako imate problema sa OS X-om, ajfonom i bilo kojim drugim pametnijim telefonom im there. Totalni njub nisam al pomalo sam zahrđao xD
Android je još jedan razlog registracije, iako nije linux per se mislim da ga možemo nazvati mlađim bracom, pa ako ima još androfrikova ovdje +1. Eto toliko za sada
Luka iz Zagreba - nekoć aktivni a danas sporadični linux user / wannabe mac zealot
bez obzira na svoje mračne linux korijene danas sam u sretnoj vezi sa Linusovom unixoidnom starijom sekom
Android je još jedan razlog registracije, iako nije linux per se mislim da ga možemo nazvati mlađim bracom, pa ako ima još androfrikova ovdje +1. Eto toliko za sada