vrijeme
Postano: 25 kol 2009, 00:15
nekako mi se cini da vrijeme (na forumu) ne radi kako spada.
zona je postavljena na +1 a kasni 1 sat, pa je moram staviti na +2 da bi mi dobro vrijeme prikazivalo na postovima. prije mi je sve normalno radilo.
EDIT: ma nisam stavio ljetno vrijeme. ali to nisam ni dirao. jel moguce da se samo promjenilo?
zona je postavljena na +1 a kasni 1 sat, pa je moram staviti na +2 da bi mi dobro vrijeme prikazivalo na postovima. prije mi je sve normalno radilo.
EDIT: ma nisam stavio ljetno vrijeme. ali to nisam ni dirao. jel moguce da se samo promjenilo?