Stranica: 1/1.

LzS u IE-u

Postano: 03 sij 2008, 18:30
Postao/la iv@n
Može li netko pogledati da li se stranica Linux za Sve ispravno prikazuje u IE 6 i u IE 7?
Unaprijed zahvaljujem! ;)

Re: LzS u IE-u

Postano: 03 sij 2008, 18:52
Postao/la Grof
U IE6 ne, naime nema bannera na početnoj strani (index.html) kada se uđe u bilo koje vijesti onda se banner pojavi (tux lovi msn leptira), ali u naslovu ga nema. To se dešava samo kad se klikne na novosti. Klikanje na bilo što drugo (distribucije, kontakt, linkovi...) pokazuje banner uredno.

eto, tako je u IE6

Re: LzS u IE-u

Postano: 03 sij 2008, 20:19
Postao/la iv@n
Kolega zahvaljujem, ispravljeno!