Stranica: 1/3.

Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 03:41
Postao/la stefan
https://plus.google.com/106327083461132 ... bnL3KaVRtM
I used to be upset when gnome developers decided it was "too complicated" for the user to remap some mouse buttons. In gnome3, the developers have apparently decided that it's "too complicated" to actually do real work on your desktop, and have decided to make it really annoying to do.
I'm using Xfce. I think it's a step down from gnome2, but it's a huge step up from gnome3. Really.

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 06:56
Postao/la Cooleech
Ima i pravo!

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 07:20
Postao/la vuksamotnjak
Ja bez gnome shella ne mogu više i smatram da to što je rekao je više manje navika ljudi koji ne žele novo, a što se terminala tiće (jer koliko sam skužio želi ga na desktopu (ispravite me ak griješim) pa to je moguće

http://www.imgupload.org/view.php?filen ... enshot.png

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 07:42
Postao/la stefan
vuksamotnjak je napisao/la:Ja bez gnome shella ne mogu više i smatram da to što je rekao je više manje navika ljudi koji ne žele novo, a što se terminala tiće (jer koliko sam skužio želi ga na desktopu (ispravite me ak griješim) pa to je moguće

http://www.imgupload.org/view.php?filen ... enshot.png
ne prema tvome screenshotu

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 08:35
Postao/la vuksamotnjak
stefan je napisao/la: ne prema tvome screenshotu
Ček fakat se ništ ne vidi hahahhaa :D al sve u svemu moguće je imati ikone na GNOME Shell desktopu i dodati tamo prečace ;))

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 11:00
Postao/la shrike
Ja sam u zadnje vrijeme nešto ljut na sve njih. Trenutno sam na fluxboxu.

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 11:16
Postao/la drone
shrike je napisao/la:Ja sam u zadnje vrijeme nešto ljut na sve njih. Trenutno sam na fluxboxu.
Ja sam baš u fazi sređivanja openboxa na laptopu :)
Fluxbox sam koristio i koristim ga na jednom kompu, znam ga dobro, super je. Openbox nisam, pa se zato sad s njim zabavljam s ciljem da se prestanem zabavljati i početi nešto korisno raditi. Ako mi sjedne, openbox dolazi i na desktop komp, ako ne onda fluxbox.

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 16:19
Postao/la zole052
vuksamotnjak je napisao/la:Ja bez gnome shella ne mogu više i smatram da to što je rekao je više manje navika ljudi koji ne žele novo, a što se terminala tiće (jer koliko sam skužio želi ga na desktopu (ispravite me ak griješim) pa to je moguće

http://www.imgupload.org/view.php?filen ... enshot.png
Ja isto tako iako malo tromo radi na Fedori, barem meni na losijoj masini, jedva cekam da izadje na debianu i to jedna od sljedecih verzija 3.1, 3.2... :)

A ikone se bez puno muke stave na desktop a i dva terminala lako otvoris (to mi se cini da se isto bunio covk ;)

A fedora 15 mi jucer updateala kernel na 3.0 i prvo mi se ugasio monitor jednom, pokazuje mi stalno da je baterija prazna :|

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 19:07
Postao/la Kova
Sta ovaj Linus izvodi? Njemu se ne sviđa gnome shell? Pa sta, nek ostane na xfce-u, ocito je prestaromodan da bi se privikavao na neke nove stvari
Meni je gnome-shell genijalna stvar i ja kao ni vuksamotnjak nebih mogao bez njega
Meni tu zapravo jako smeta to sto je on napisao da je na gnome-shellu nemoguse otvoriti vise terminala bez Shift-Control-N shortcuta kojeg je on naveo, sta on nikada nije cuo za desni klik??
Ne moze staviti shortcut terminala na desktop??

sedam terminala otvorenih na desktopu:
http://imageshack.us/photo/my-images/7/ ... otzem.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... ot1xc.png/
i njegov ominjeni terminal kao shortcut na desktopu
http://imageshack.us/photo/my-images/7/ ... ot2hk.png/

Zbilja se ponasa kao debil. Bas me je nazivciro sad s tim svojim ispadom

Re: Linus ljut na gnome (opet)

Postano: 04 kol 2011, 19:45
Postao/la drone
Kova je napisao/la:Sta ovaj Linus izvodi? Njemu se ne sviđa gnome shell? Pa sta, nek ostane na xfce-u, ocito je prestaromodan da bi se privikavao na neke nove stvari
Meni je gnome-shell genijalna stvar i ja kao ni vuksamotnjak nebih mogao bez njega
Meni tu zapravo jako smeta to sto je on napisao da je na gnome-shellu nemoguse otvoriti vise terminala bez Shift-Control-N shortcuta kojeg je on naveo, sta on nikada nije cuo za desni klik??
Ne moze staviti shortcut terminala na desktop??

sedam terminala otvorenih na desktopu:
http://imageshack.us/photo/my-images/7/ ... otzem.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... ot1xc.png/
i njegov ominjeni terminal kao shortcut na desktopu
http://imageshack.us/photo/my-images/7/ ... ot2hk.png/

Zbilja se ponasa kao debil. Bas me je nazivciro sad s tim svojim ispadom
Mene nije, uvijek se nekako složim s njim. Tako ti je to... stara garda i navike...
Nisu to ispadi niti debilno ponašanje, to je kritika nečega što mu se ne sviđa.