Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.
Odgovori

Čudna stvar s jutarnji.hr

03 kol 2013, 20:14

Imam 2 računala: na netbooku je Fedora 19 + XFCE, na laptopu Fedora 19 + Gnome. Na oba se vrti najnovija verzija Firefoxa milijardu i koji već broj. I odem na stranicu jutarnji.hr - na laptopu ju prikazuje normalno, a na netbooku u mobile obliku i ne mogu ju nikako unormaliti (ima dolje u dnu prebacivanje na normalnu stranicu, i klik na to ne daje nikakve rezultate). Sve ostale stranice koje posjećujem se normalno prikazuju.

Nije da mi taj jutarnji.hr život znači, ali me zanima što se tu događa i kako to ispraviti. Jel imao tko sličnu situaciju?

(Ako je rješenje problema brisanje historyja ili reset profila, onda nema veze, ne treba mi jutarnji :-D )

Re: Čudna stvar s jutarnji.hr

03 kol 2013, 20:35

I kod mene slican problem u Thunderbirdu na 2 laptopa. Mislim da je to stvar prikaza (znam da sam nesto mrdao u View opcijama i popravio na jednom, ali se vise se sjecam kako). Ponekad se javi samo od sebe i opet se popravi. To mi je iritantno :ljut

Sent from my Vip Racer III using Tapatalk 4 Beta

Re: Čudna stvar s jutarnji.hr

03 kol 2013, 21:11

moraš promijenit "default user agent", tj. dodat taj add-on i postavit na chromium ili nešto slično...inače nema spasa
Zadnja izmjena: shicy; 03 kol 2013, 21:15; ukupno mijenjano 1 put/a.

Re: Čudna stvar s jutarnji.hr

03 kol 2013, 21:14

Hvala na odgovorima!
Idem probati.
Odgovori