Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.
Odgovori

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 17:29

@g

Šparoga (lat. Asparagus officinalis) je višegodišnja zeljasta biljka iz porodice Asparagaceae.
Tako da je ono što Shacy kaže klica onoga koje ti postaš. Just in case you didn`t notice.

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 17:32

odin je napisao/la:Šparoga (lat. Asparagus officinalis) je višegodišnja zeljasta biljka iz porodice Asparagaceae.

i najbolje su sa jajima i malo slanine... mmmmm :)

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 17:38

A Zole ko tipičan Istrijan. Meni su najbolje na tanjuru sa pajcekom. Njih obično ostavim a meso pojedem.

@gmajstor

Zašto pobogu stalno moraš apsolutno sve kritizirati? Ajd se onda uključi u neki teem pa kreni razvijati i usavršavati ono koje stalno pljuješ ili pak napravi ti neku distribuciju ili aplikaciju.

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 17:44

odin je napisao/la:A Zole ko tipičan Istrijan. Meni su najbolje na tanjuru sa pajcekom. Njih obično ostavim a meso pojedem.

nego sta, neznaju drugo sta valja :)

odin je napisao/la:@gmajstor

Zašto pobogu stalno moraš apsolutno sve kritizirati? Ajd se onda uključi u neki teem pa kreni razvijati i usavršavati ono koje stalno pljuješ ili pak napravi ti neku distribuciju ili aplikaciju.

ajde svi kritiziraju to je normalno... barem ne kritizira toliko ubuntu, takvih imamo dovoljno ;)

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 18:08

odin je napisao/la:A Zole ko tipičan Istrijan. Meni su najbolje na tanjuru sa pajcekom. Njih obično ostavim a meso pojedem.

pitome ili divlje sparoge?
jer... pitome ne priznajem. vjerojatno ni zole ;)

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 18:10

stefan je napisao/la:
odin je napisao/la:A Zole ko tipičan Istrijan. Meni su najbolje na tanjuru sa pajcekom. Njih obično ostavim a meso pojedem.

pitome ili divlje sparoge?
jer... pitome ne priznajem. vjerojatno ni zole ;)

ma koje pitome, to nisu sparoge samo se tako zovu na zalost... divlje naravno :) a najbolje su nakon duge setnje prirodom kada ih beres...

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 18:17

Ma odeš u Kaufland i kupiš.

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 18:21

odin je napisao/la:Ma odeš u Kaufland i kupiš.

jadni mi ako Abzeenth prodje prijedlog br.6 :mrgreen:
6) uvođenje strogih mjera smanjivanja offtopica i "začetavanja" osim na podforumu Razno.

Predlažem: ja

Mjere se sastoje od:

a) brisanja SVIH postova koji su offtopic a kojih ima premalo ili su preopćeniti/nedovoljno fokusirani da bi ih se moglo premjestiti u zasebni topic

b) zabrane komentiranja moderatorskih postupaka na temama na kojima bi, po vašem mišljenju, moderatorske intervencije bile potrebne.

viewtopic.php?f=1&t=7736

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 18:27

A joj. A ja ga još k tome i podržal :facepalm

Re: openSUSE 12.1 je vani!

16 stu 2011, 18:29

odin je napisao/la:Aha to ono kaj ekipa iz vojvodine, slavonije i bosne masovno ide brat u Njemačku.


bitno da vi zagorci znate tko, gdje i sta ide masovno brati :thumbs_down

pametnjakovic sbatine
Odgovori