Sada je: 12 svi 2024, 01:27.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Koristim firefox , crome , operu a ninajednom od njih nemam zvuk. Znači kad slušam glazbu s računala svira i zvuk je ok ali kad odem na you tube il bilo gdje drugo poslušati pjesmu , video bilo što zvuka nema.
OS je PCLinuxOS Gnome 2010
Molim pomoć mislim da je zvuk na netu isključen il nešto tako???? szbunjen
Nikad ne mogu da kažem onoliko mudrosti, koliko mogu da prešutim gluposti!
Avatar
Postovi: 2
Postovi: 2
Pridružen/a: 25 svi 2010, 19:41
Lokacija: Imotski!
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: PCLinuxOs Gnome
Problem je u tome sto firefox salje zvuk na neki drugi uredjaj (tv karticu na primjer ili cak web kameru) Iskljuci web kameru ili tv karticu i nakon restarta bi ti trebalo proraditi.

Ako ti proradi znaci da je taj problem i onda trebas promjeniti prioritet uredjaja ovako:
http://pclosmag.com/html/Issues/201006/page03.html

Nikada probo ali trebalo bi raditi :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
eh,to je navodn bug u adobe flash playeru koj bi trebal biti navodno ispravljen u kojoj već sljedečoj linux verziji.znam za jedan način kak natjerati da dobiješ natrag zvuk,radilo meni na debianu.neznam dal će i tebi ali probaj,nemaš kaj izgubiti.

1.instaliraj alsa-oss
2.promjeni FIREFOX_DSP u /etc/firefox/firefoxrc na aoss
Lutherus
Lutherus
Meni to u doslovno svakoj distri normalno radilo jedino pclos ima problema sa time kod mnogih... cak i neke graficke imaju ko neki audio chip na njima pa salje opet na krivo mjesto zvuk ali uvijek pclos...
http://www.pclinuxos.com/forum/index.php?topic=66982.0
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
nebih za pclos znal.susrel se sa njime na 30 minuta u virtualboxu
Lutherus
Lutherus
zole052 je napisao/la:Problem je u tome sto firefox salje zvuk na neki drugi uredjaj (tv karticu na primjer ili cak web kameru) Iskljuci web kameru ili tv karticu i nakon restarta bi ti trebalo proraditi.

Nikada probo ali trebalo bi raditi :)


Izvadio Tv karticu i sve radi za pet! kava
Vjerovatno je slao zvuk na nju al mi je bilo sumljivo jer je radilo a onda stalo i neide!
Nadam se da će se to riješiti na novom pclos jer mi je super ovo mi je prvi linux i zadovoljan sam iako ništa neznam znam da sam napokon riješio VELIKI problem winsa i virusa!!!
Nikad ne mogu da kažem onoliko mudrosti, koliko mogu da prešutim gluposti!
Avatar
Postovi: 2
Postovi: 2
Pridružen/a: 25 svi 2010, 19:41
Lokacija: Imotski!
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: PCLinuxOs Gnome

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.