Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Pravila foruma

U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Odgovori

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 13:07

Arch dulje no što sam na ovom forumu. Prije toga se nahoppah, naravno. So it goes.

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 13:13

Imam nekoliko kompova, od toga jedan koji koristim kao torrent slave, P1 166MHz. Na njemu je Linux From Scratch od sredine 2006. godine (moram pogledati točan datum). Jedino, kernel sam često rekompajlirao, ali uvijek isti - 2.6.16 :)

Na "glavnom" stroju je Arch instaliran u veljači 2010, a na laptopu možda mjesec dana poslije.

Možda sam kandidat za papka zahvaljujući LFS na torrent stroju, ovisi koji su kriteriji :D

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 13:25

Moram priznati da imam Debian negdje od 2006 godine, a u međuvremenu sam imao par mjeseci Linux mint. mint sam zadnji probao kada je došao LMDE na mjesec dana, i godinu dana prije toga isto na mjesec dana normalnu verziju mint-a. Prije debiana sam od 2005-2006 imao ubuntu, a prije toga SuSE 9.0.

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 15:35

prije nekoliko dana sam na laptopu upgrejdo fedoru s 14 na 15, onda me gnome 3 naživcirao pa stavih mint lxde. na desktopu imam mint debian otkako je izašla fedora 15, prije toga sam imao obični mint

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 17:52

I don't give a fuck.

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 18:33

Abzeenth je napisao/la:I don't give a fuck.

:thumbs_down

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 19:26

Abzeenth je napisao/la:I don't give a fuck.

??? :misli

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 20:06

Reklamiram pjesmu :D rofl
A i djelomično odražava moj stav o tome tko će biti "distro kurva" (btw, ne bi li to značilo da toj osobi netko plaća za promjenu distribucije?) a tko ono drugo...ako je netko zadovoljan jednom distribucijom, zašto bi ju uopće ikada mijenjao? Kao da je nešto loše imati uvijek istu distribuciju :| A čak i kad nije zadovoljan baš svime, možda ne mijenja naprosto iz lijenosti, kao ja :D Ne znam računa li se uopće da sam "promijenila" distribuciju ako stalno i za sve koristim Mint, a povremeno bootam ove druge tek toliko da ih isprobam :?:

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 20:26

Abzeenth je napisao/la:Reklamiram pjesmu :D rofl
A i djelomično odražava moj stav o tome tko će biti "distro kurva" (btw, ne bi li to značilo da toj osobi netko plaća za promjenu distribucije?) a tko ono drugo...ako je netko zadovoljan jednom distribucijom, zašto bi ju uopće ikada mijenjao? Kao da je nešto loše imati uvijek istu distribuciju :| A čak i kad nije zadovoljan baš svime, možda ne mijenja naprosto iz lijenosti, kao ja :D Ne znam računa li se uopće da sam "promijenila" distribuciju ako stalno i za sve koristim Mint, a povremeno bootam ove druge tek toliko da ih isprobam :?:

Nitko ne kaže da je loše ne mjenjati distribuciju..
A i učestalo mjenjanje ima svoje "za"..

Nikog ne osudjujem ili kritiziram. "kurva" i "papak" su isključivo u prenesenom značenju.
Samo me zanimalo :)

Re: Kada ste zadnji puta promjenili distribuciju?

07 kol 2011, 20:53

Abzeenth je napisao/la:Ne znam računa li se uopće da sam "promijenila" distribuciju ako stalno i za sve koristim Mint, a povremeno bootam ove druge tek toliko da ih isprobam :?:


Zašto onda u opisu stoji WinXP + SP3 :?: :sokiran :misli sbatine rofl
Odgovori