Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Re: čavrljanje 2.0

02 srp 2019, 12:03

@Jeremija, svaka čast ljudima koji su se u današnjem ubrzanom tempu života uspjeli adaptirati da sve stignu obaviti na biciklu, ali ono što su prije 15 godina bili skuteraši u prometu danas su biciklisti (iako ih u zadnje vrijeme polako sustižu vozači električnih romobila... barem po onom što svakodnevno vidim i doživim u ZG), uglavnom većini biciklista u ZG je napravljena lobotomija i potencijalni su donatori organa jer kako drugačije objasniti da u gustom prometu ipak veliku ulogu igra tko je veći (i čvršći), a ne je li baš sve po prometnim propisima... što se pak tiče biciklista-turista po Istri, kakva je tek njima lobotomija napravljena kad često voze po 3-4 biciklista paralelno po cestici koja nije šira od 3-4 metra pface

Što se tiče Pule... jbg, ne samo da ništa ne radi navečer nego ne radi ni po danu, odnosno rade po nekom čudnom dvokratnom sistemu ali razne institucije/mjesta koje su potrebne turistima nisu međusobno kompatibilne... ili da pojasnim na glupom primjeru; hoćeš poslsti razglednicu, ok, kupiš je u nekom kiosku ili štandu koji radi ali u to vrijeme ne radi pošta gdje trebaš kupiti poštansku marku, a ako dođeš u poštu i kupiš marku onda u to vrijeme ne rade oni kiosci gdje možeš kupiti razglednicu pface

Re: čavrljanje 2.0

08 srp 2019, 15:15

Cestitam :))))

Re: čavrljanje 2.0

08 srp 2019, 18:43

niingu je napisao/la:Cestitam :))))



na čemu?

Re: čavrljanje 2.0

11 srp 2019, 07:11

svemu?

Re: čavrljanje 2.0

11 srp 2019, 19:26

bertone je napisao/la: ali ono što su prije 15 godina bili skuteraši u prometu danas su biciklisti (iako ih u zadnje vrijeme polako sustižu vozači električnih romobila... barem po onom što svakodnevno vidim i doživim u ZG), uglavnom većini biciklista u ZG je napravljena lobotomija i potencijalni su donatori organa jer kako drugačije objasniti da u gustom prometu ipak veliku ulogu igra tko je veći (i čvršći), a ne je li baš sve po prometnim propisima...


elektricni bicikli su bolji od elektricnih romobila...
imam ja el cube... maknuo magnet i stavio pored pedala, zajebao limitatator brzine, sad dostigne brzinu do 70km/h
...a tanke cestovne gume.... bolje od skutera, letiš a ne moraš imat kacigu...
kad je gužva, ja lijepo na sredinu ceste između autiju i pedala.... svi gledaju nije im jasno

Re: čavrljanje 2.0

11 srp 2019, 21:12

abnettaa je napisao/la:elektricni bicikli su bolji od elektricnih romobila...
imam ja el cube... maknuo magnet i stavio pored pedala, zajebao limitatator brzine, sad dostigne brzinu do 70km/h
...a tanke cestovne gume.... bolje od skutera, letiš a ne moraš imat kacigu...
kad je gužva, ja lijepo na sredinu ceste između autiju i pedala.... svi gledaju nije im jasno


Još jedan potencijalni donator organa :-D

Re: čavrljanje 2.0

11 srp 2019, 21:27

a bome je. 70 bez kacige? pa to će ga skupljati sa usisavačem sa vodom. Pogreb neće biti u ljesu nego vodonepropusnoj bačvi.

Re: čavrljanje 2.0

11 srp 2019, 23:49

zamisli se po ovoj vručini stat s motorom na semaforu u kacigi
jos su i one s vizirom zabranili... oče da ljudi dobe moždani

Re: čavrljanje 2.0

12 srp 2019, 16:21

abnettaa je napisao/la:zamisli se po ovoj vručini stat s motorom na semaforu u kacigi
jos su i one s vizirom zabranili... oče da ljudi dobe moždani

Joj nemoj s takvom pilom bez biciklističke kacige :) Kao iskusni biciklist zaključio sam da je takva kaciga super, hladi te po ljeti kroz one rupice i ne prži sunce po glavi.
Recimo jednom sam vozeći bicikl naletio na granu koja je virila iz grma uz cestu. Nije bila brzina veća od 35km/h a kaciga je napukla... da se zamisliš što se događa pri većoj brzini, a tek da nisam imao kacigu bila bi krvava glava ili povez na oku.

Re: čavrljanje 2.0

13 srp 2019, 14:35



Odgovori