Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Odgovori

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

22 vel 2016, 14:53

U drugoj temi je predloženo da za novi problem/upit se otvori nova tema - što je logično.
Međutim, ako se pogleda na početnoj statistika - ima 11850 tema.
Postovi na ovom forumu su još od kada je forum/portal nastao.
Ne podcjenjujem ovdje nikog za sve napisano, ali me zanima zauzima li to prostor na server, kako je sa samom administracijom, jer vidim da pojedini forume čiste stare teme? Samo pitam! :-D

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

22 vel 2016, 15:21

Ne predstavlja nam nikakav problem, nema razloga za brigu ;)

Ne znam koji forumi čiste stare teme, doduše :pogled_dolje Baza nije baš mala, ali nije sad ni ogromna (oko 0.5GB je), stoga nema razloga za neku pretjeranu štedljivost oko postova na forumu.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

22 vel 2016, 16:00

Da se mene pita, ja bih pobrisala sve stare teme (5 godina i starije) koje imaju samo jedan post :kava , ali ja i inače volim pretjerano čistiti i brisati sve :D pa možda bolje da mene ništa ne pitate o tome :hihi

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

22 vel 2016, 16:32

Abzeenth je napisao/la:Da se mene pita, ja bih pobrisala sve stare teme (5 godina i starije) koje imaju samo jedan post :kava , ali ja i inače volim pretjerano čistiti i brisati sve :D pa možda bolje da mene ništa ne pitate o tome :hihi

Misliš ovakvu temu iz 2008. u kojoj Grof pita gdje se u Slavoniji održava natjecanje u izradi švargla (tlačenice) :hihi

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

22 vel 2016, 16:40

Ja ne bih brisao ništa osim onih postova koje inače treba obrisati zbog kršenja pravila. Zašto ne sačuvati povijest, ako to ne opterećuje server? Ponekad se vratim tako tamo u 2008. kada je sve počelo i s veseljem čitam o čemu su, i na kakvim strojevima, naši "stari" članovi pisali.
@Calisto053, ovo o tlačenici i ostalim delicijama staviti kao sticky. :-D

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

22 vel 2016, 16:41

calisto053 je napisao/la:
Abzeenth je napisao/la:Da se mene pita, ja bih pobrisala sve stare teme (5 godina i starije) koje imaju samo jedan post :kava , ali ja i inače volim pretjerano čistiti i brisati sve :D pa možda bolje da mene ništa ne pitate o tome :hihi

Misliš ovakvu temu iz 2008. u kojoj Grof pita gdje se u Slavoniji održava natjecanje u izradi švargla (tlačenice) :hihi

Što je najgore, tema još nije [RIJEŠENA] :place

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

22 vel 2016, 20:45

Mrzim švargle. Odmah to obrišite. :kava

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

23 vel 2016, 02:07

Baza od 500 mb je smiješno malena; ako ne postoji neki koherentni razlog za brisanje elemenata, onda onda boje da to i ne radimo.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

23 vel 2016, 08:26

@ shrike, slašem se s tobom. :kava

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

31 pro 2016, 21:29

Svi postovi unazad par dana su obrisani.

Ovim putem isprika svima koju su napisali konstruktivne i na činjenicama temeljene postove zbog brisanja i što sam dozvolio da potrošite svoje vrijeme uzalud.

Tema nije zaključana i glas naroda je i nadalje dobrodošao.

Odgovori