Sada je: 05 pro 2019, 21:19.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Koje fileove je potrebno backupirati kako bi nakon formatiranja HDD-a mogao vratiti stare clanke?
Ako sam dobro razumio, pomocu opcije import/export mogu napraviti backup samo za "subscription lists", ali ne i za clanke stare i po godinu dana (koje mi nece povuci nakon nove instalacije).
Zadnja izmjena: abaddon; 05 srp 2013, 16:54; ukupno mijenjano 1 put/a.
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
Možeš backupirat feed list, a ostalo ovisi o postavkama programa koje si sam namjestio. Pogledaj malo u opcijama - uključi POP protokol (preuzimanje članaka i spremanje na HDD) i negdje označi opciju da se označeni članci (stared) ne brišu. Nakon toga arhiviraj (zip/rar/tar) čitav instalacijski i konfiguracijski folder - vjerojatno negdje u ~/.liferea

To je jedina opcija koja mi pada na pamet - barem Thunderbird radi na tom principu. Feed list možeš normalno razmjenjivat između Liferea i Thunderbirda
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 250 puta
Arhivirao sam cijeli ~/.liferea folder i isprobao na virtualci. Stvar ne radi.
Također import u thunderbird radi ocajno jer uopce ne poslozi feedove po folderima vec ih skoro sve nabaca u jednu rubriku. Kada importam u opera mail, dobijem uredno poslozene feedove kako i trebaju biti, ali naravno bez starih postova, vec povlaci samo nove (i one unatrag par mjeseci).

EDIT:
Izgleda da mi nesto nije bilo u redu sa virtualkom, nakon sto sam ponovio postupak na svjezem stroju, svi feedovi zajedno sa sacuvanim clancima su uredno preneseni. Dakle potrebno je samo prekopirati sve iz starog ~/.liferea foldera u novi nakon instalacije.
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.