Rasprave u vezi Linux aplikacija.
Odgovori

Re: [GIMP] Sve o njemu...

23 svi 2015, 10:23

Nevezano za temu, ali sviđa mi se ta tvoja dark tema :thmb-up

Re: [GIMP] Sve o njemu...

23 svi 2015, 19:38

bertone i vision - svaka vam čast dečki!!!! Hvala od srca na uloženom trudu! Častim vas pivom prvom prilikom (imam dobru memoriju tako da takve stvari ne zaboravljam kada obećam, bez brige). Definitivno ću isprobati to napraviti na ovaj način kako ste mi objasnili pa vam se javim sa dojmovima. :)

P.S. Koristite Vokoscreen za desktop recording ili neki drugi program? Svakako isprobajte SimpleScreenRecorder - meni radi bolje od Vokoscreena a i čini mi se da ima i više mogućnosti (Vokoscreen mi dosta trza dok ovaj drugi radi odlično).

Re: [GIMP] Sve o njemu...

23 svi 2015, 21:16

@trzalica, np..

.. a kaj se tiče snimanja, za ovo sam koristio Kazam no nije problem trzanja u softveru već u preslabom hardveru; 1.2 GHz @ 800 MHz Celeron ULV CPU jednostavno nemre odjednom progurati sve kaj je tad bilo pokrenuto na laptopu.

Re: [GIMP] Sve o njemu...

23 svi 2015, 22:27

FDesktopRecorder, ne pravi probleme niti kad snimam u 70 fps.

Re: [GIMP] Sve o njemu...

24 svi 2015, 09:02

Ne znam da li sam točno shvatio upit, ali ja za brzinsku i nezahtjevnu kompletnu promjenu boja u GIMP-u koristim: Tools - Color tools - Colorize.

Re: [GIMP] Sve o njemu...

15 srp 2016, 15:24

slika
Puno ih je nestalo gasenjem pohrani.com, ali naletim jos uvijek na poneku odlutalu ovcicu.

Re: [GIMP] Sve o njemu...

08 ruj 2018, 09:37

Zašto se na Ubuntu 18.04. ne može instalirati GIMP iz Ubuntu softvera. Ima li još itko takav problem?

Re: [GIMP] Sve o njemu...

08 ruj 2018, 10:46

Jeremija je napisao/la:Zašto se na Ubuntu 18.04. ne može instalirati GIMP iz Ubuntu softvera. Ima li još itko takav problem?


Pre nova je to verzija Ubuntua za mene :) ... ali ako ti ne ide iz GSC, instaliraj ga ručno iz terminala no onda ćeš imati probleme sa instalacijom plugin-a pa napravi downgrade GiMP-a na prethodnu verziju i to je to.

Re: [GIMP] Sve o njemu...

08 ruj 2018, 14:09

Jeremija je napisao/la:Zašto se na Ubuntu 18.04. ne može instalirati GIMP iz Ubuntu softvera. Ima li još itko takav problem?


Probaj iz Synaptica ili konzole, da ne pokušavaš instalirati možda Gimp snap?

Re: [GIMP] Sve o njemu...

08 ruj 2018, 15:09

bertone je napisao/la:
Pre nova je to verzija Ubuntua za mene :) ... ali ako ti ne ide iz GSC, instaliraj ga ručno iz terminala no onda ćeš imati probleme sa instalacijom plugin-a pa napravi downgrade GiMP-a na prethodnu verziju i to je to.


Uh jesu je isfušarili, malo kasne... mnogo stvari još nije uštimano, ali super je za sada što se mene tiče. E sada koliko će novih korisnika izgubiti koji žele i očekuju da sve štima :pogled_dolje
Odgovori