Sada je: 12 srp 2020, 11:16.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

http://www.linuxzasve.com/clanak/deadbeef/108
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
Bas sam ga instaliro i nekako nezgodan mi se cini. Kako stavis da ti svira grupa koja je na kraju playliste prve di sam stavio sve grupe? Moras za svaku grupu ici u foldere i dodati pojesme na novu playlistu?
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
ako sam te dobro shvatio hoćeš da ti na jednoj playlisti svira od beskonačno mnogo bandova, samo jedan? u tom slučaju za svaki band trebaš novu playlistu... bar koliko ja znam..

btw ivane super osvrt na super program ;)
csx
csx
sawyer je napisao/la:ako sam te dobro shvatio hoćeš da ti na jednoj playlisti svira od beskonačno mnogo bandova, samo jedan? u tom slučaju za svaki band trebaš novu playlistu... bar koliko ja znam..
btw ivane super osvrt na super program ;)

Ma da skuzio sam da to valja samo za raditi puste playliste. Ako slusas ovako sto ti pukne onda meni nikako nevalja... taman posla da imam jedan tab za svaki bend u mojoj kolekciji, nespretno za mene... zivio banshee :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Ja još uvijek živim u eri XMMS-a i WinAMP-a 2.9x pa sada koristim audacious. Zato jer su XMMS izbacili iz repoa. Amarok i ovakvi playeri mi nisu nikada legli, a probao sam ih. Malo previše resursa su počeli teć i nekako mi kao da nisu uopće radili dobro svoju svrhu... štajznam.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 276 puta
Spol: Y
shrike je napisao/la:Ja još uvijek živim u eri XMMS-a i WinAMP-a 2.9x pa sada koristim audacious. Zato jer su XMMS izbacili iz repoa. Amarok i ovakvi playeri mi nisu nikada legli, a probao sam ih. Malo previše resursa su počeli teć i nekako mi kao da nisu uopće radili dobro svoju svrhu... štajznam.

sve isto i ovdje
Lutherus
Lutherus
shrike je napisao/la:Ja još uvijek živim u eri XMMS-a i WinAMP-a 2.9x pa sada koristim audacious. Zato jer su XMMS izbacili iz repoa. Amarok i ovakvi playeri mi nisu nikada legli, a probao sam ih. Malo previše resursa su počeli teć i nekako mi kao da nisu uopće radili dobro svoju svrhu... štajznam.

Kod mene bas suprotno... volim komod kada pokrenem program za slusanje da je sve u njemu a nepatim za ikakvim bezveze potrosenim resursima jer nije da mi znaci da li ce komp napraviti sekundu ili par kasnije cak imam i banshee uvijek porenut iako ne slusam muziku :zvizdi
Meni u većini programa fali Rhythmboxova opcija filtera... npr. gore u search upišeš AC/DC i on ti pušta sve od njih bez ikakvih klikova dodatnih, playlisti i sličnih caka.
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Gogy je napisao/la:Meni u većini programa fali Rhythmboxova opcija filtera... npr. gore u search upišeš AC/DC i on ti pušta sve od njih bez ikakvih klikova dodatnih, playlisti i sličnih caka.

Meni je Amarok 1.4 imal prelude filtre. Mogao sam upisati nesto u stilu "Gregorian OR Vangelis AND NOT Therion" i on je pustal samo rezultate tog "upita" nad playlistom. Nisam dosad videl ni jedan drugi player koji to moze - samo se nadam da ce jednog dana to ponovno staviti i u amarok 2.x.
:mrgreen: Smile! It makes people wonder what you're thinking about... :mrgreen:
I am NaN, I am a free man!
Započnite svoje Linux iskustvo na http://wiki.open.hr
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 18 puta
zole052 je napisao/la:volim komod kada pokrenem program za slusanje da je sve u njemu

Da, recimo play, stop, pause i playlista. Mrzim kada je stop u drugom programu :p
jjj
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.