Tableti
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
Lutherus
Re: Tableti
staviš gnome shell. nemoraš imati gnom de. odeš malo više na šminkersku stranu.
Re: Tableti
Vec razmisljam da isprobam xfce ili dwm, mislis da bi se snasao na shell-u.odin je napisao/la:staviš gnome shell. nemoraš imati gnom de. odeš malo više na šminkersku stranu.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: Tableti
Pa evo Gnome-shell na tom tabletu:odin je napisao/la:staviš gnome shell. nemoraš imati gnom de. odeš malo više na šminkersku stranu.
http://www.youtube.com/watch?v=s14AE67a3uU
Samo sučelje je dobro prilagođeno za touchscreen, dok je rukovanje aplikacijama baš nespretno.. Ali lijepo je vidjeti i drugi Linux na touchscreenu..
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
-
Lutherus
Re: Tableti
xfce i dwm nemožeš uspoređivati. tiling je tebi neće odgovarati. rađe uzmi xfce ili lxdemax360se je napisao/la:Vec razmisljam da isprobam xfce ili dwm, mislis da bi se snasao na shell-u.odin je napisao/la:staviš gnome shell. nemoraš imati gnom de. odeš malo više na šminkersku stranu.
-
Lutherus
Re: Tableti
Uzet ću ovaj preko firme sljedeći mjesec http://www.ekupi.hr/Lenovo-tablet-Think ... 92694.aspx
Re: Tableti
Ekoore Python S Tablet Triple Boots Ubuntu, Android & Windows 7
http://www.omgubuntu.co.uk/2012/02/ekoo ... tu-tablet/
Ovo bi bilo super imati..
http://www.omgubuntu.co.uk/2012/02/ekoo ... tu-tablet/
Ovo bi bilo super imati..
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Re: Tableti
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
- kvaju
- Postovi: 651
- Pridružen/a: 16 svi 2008, 13:58
- Spol: M
- OS: w10/ Linux Mint 19.3 Cinn
- Lokacija: Mostar
Re: Tableti
Dropbox reg. se i dobivaš 2GB odmah, a +250MB dobivamo i ti i ja ako se regaš preko ovog linka
How to
LastFM grupa LINUXZASVE join us
How to
LastFM grupa LINUXZASVE join us
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
.@ICTRacunalo | Stižu jeftini tableti - 9.7" Android 4.0 tablet s IPS ekranom za samo 199 eura http://bit.ly/wjalUQ
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
Ako tražite jeftin a kvalitetan Tablet s Androidom, nema dvojbe - ovo je uređaj za vas. Razmišljao se o kupnji pa sam proučavao ponudu, čitao što se piše po forumima i sl.
PRESTIGIO MULTIPAD 5080

SPECIFIKACIJE:
Evo i video recenzija, traje malo duže ali možete preskočiti početak pa krenuti odmah na rad sa sučeljem gdje možete vidjeti kako se ICS vrti bez problema.
Danas kako sam bio u shoppinu naišao u lokalnu trgovinu, hands on utisak odličan, fina gumirana pozadina, vrhunski minimalistički dizajn prednje strane (napomenut ću da puno ljepše izgleda uživo), ni lagan ni težak... Stvarno sam došao u napast da kupim ali obuzdao se ipak.
Kompletnu recenziju možete pročitati na prijateljskom nam portalu Svijet Androida.
Kao što znate, Tableti su bezobrazno skupi usprkos ograničenim mogućnostima, i teško ćete naći nešto što valja ispod 4000 kn (naravno, cijene idu i daleko više, ali i manje u slučaju raznih jeftinjaka s 256 MB RAM-a i rezistivnim ekranima, koji su za izbjegavat - jedino ako želite čitač knjiga s par opcija više, onda 700 kn nije puno). Tako da je ovaj malac pravo iznenađenje; solidne specifikacije, izgled, torbica, ICS, fluidan rad. Jedino nema 3G ali ipak mislim da je trenutno BestBuy za sve koji dijele moje mišljenje da su tableti debelo precijenjeni.
Ako se ipak odlučim na kupnju, past će neki review.
Lijep pozdrav.
PRESTIGIO MULTIPAD 5080

SPECIFIKACIJE:
Cijena: 1199,00kn• Zaslon 8", 4:3 format, rezolucija 800 x 600 piksela
• Procesor ARM Cortex A8 Rockchip RK2918 takta 1GHz
• Interna memorija 4 GB (proširivo do 32 GB - microSD)
• 512MB RAM
• 2.0 megapikselna prednja kamera za video pozive
• Povezivost: WiFi
• Priključci: DC (za punjenje uređaja), mini HDMI, mini USB te 3,5 mm priključak za slušalice
• Baterija: 5400mAh
• Android 4.0.3 Ice cream sandwich!
• Kožna (skaj) futrola
Evo i video recenzija, traje malo duže ali možete preskočiti početak pa krenuti odmah na rad sa sučeljem gdje možete vidjeti kako se ICS vrti bez problema.
Danas kako sam bio u shoppinu naišao u lokalnu trgovinu, hands on utisak odličan, fina gumirana pozadina, vrhunski minimalistički dizajn prednje strane (napomenut ću da puno ljepše izgleda uživo), ni lagan ni težak... Stvarno sam došao u napast da kupim ali obuzdao se ipak.
Kompletnu recenziju možete pročitati na prijateljskom nam portalu Svijet Androida.
Kao što znate, Tableti su bezobrazno skupi usprkos ograničenim mogućnostima, i teško ćete naći nešto što valja ispod 4000 kn (naravno, cijene idu i daleko više, ali i manje u slučaju raznih jeftinjaka s 256 MB RAM-a i rezistivnim ekranima, koji su za izbjegavat - jedino ako želite čitač knjiga s par opcija više, onda 700 kn nije puno). Tako da je ovaj malac pravo iznenađenje; solidne specifikacije, izgled, torbica, ICS, fluidan rad. Jedino nema 3G ali ipak mislim da je trenutno BestBuy za sve koji dijele moje mišljenje da su tableti debelo precijenjeni.
Ako se ipak odlučim na kupnju, past će neki review.
Lijep pozdrav.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.