
Screenshot s vašeg mobitela
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Screenshot s vašeg mobitela
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Screenshot s vašeg mobitela
Vl@do na Windozama? 
Re: Screenshot s vašeg mobitela
Jbg, to dolazi s unaprjeđenjem, što si više to imaš više šarenila 
- audiosl4ve
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
- Spol: M
- OS: CachyOS
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Screenshot s vašeg mobitela
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Re: Screenshot s vašeg mobitela
Kako sam kćeri za ročkas kupio novi mob, starog sam dobio za igranje. Na stari ZTE Blade3 sam stavio CM11, tj. kitkat 4.4.4 i moram reći da radi besprijekorno i glatko.
S obzirom da nisam androidaš, ovo je zanimljivo iskustvo. Kako koristim MeeGo Harmattan OS na svom telefonu, nisam zapravo bio potpuno svjestan integracije velikog brudera gugla u svaku poru moba. Grozno.
Koristit ću ga još par dana, pa onda u ladicu kao rezervu.
Hvala Ivanu na linkovima za flashanje.

S obzirom da nisam androidaš, ovo je zanimljivo iskustvo. Kako koristim MeeGo Harmattan OS na svom telefonu, nisam zapravo bio potpuno svjestan integracije velikog brudera gugla u svaku poru moba. Grozno.
Koristit ću ga još par dana, pa onda u ladicu kao rezervu.
Hvala Ivanu na linkovima za flashanje.

Where there is a gui there's a way.
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Screenshot s vašeg mobitela/tableta
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
-
essential84
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 10 ožu 2015, 17:08
- Spol: M
- OS: Ubuntu, Windows 7
Re: Screenshot s vašeg mobitela
Pozdrav, jel imaš možda linkove od točno te verzije CM-a 11 4.4.4, jer ja tražim baš taj, ali mi google stalno izbacuje neke druge verzije.Fugu je napisao/la:Kako sam kćeri za ročkas kupio novi mob, starog sam dobio za igranje. Na stari ZTE Blade3 sam stavio CM11, tj. kitkat 4.4.4 i moram reći da radi besprijekorno i glatko.
S obzirom da nisam androidaš, ovo je zanimljivo iskustvo. Kako koristim MeeGo Harmattan OS na svom telefonu, nisam zapravo bio potpuno svjestan integracije velikog brudera gugla u svaku poru moba. Grozno.![]()
Koristit ću ga još par dana, pa onda u ladicu kao rezervu.
Hvala Ivanu na linkovima za flashanje.![]()
![]()
![]()
Thanx
Re: Screenshot s vašeg mobitela
File je "cm-11-20140702-UNOFFICIAL-KonstaKANG-atlas40.zip" i ima 157 MB.
Skinut je s modaco foruma, moraš biti ulogiran.
http://www.modaco.com/topic/367241-devr ... droid-444/
Uz njega i pripadajući paket za googleApps, naravno.
PS. Pitanje da li je Vip-ov mob uputio sam ti zbog onog groznog velikog vip loga na poleđini (http://www.racunalo.com/wp-content/uplo ... 000145.jpg). Naime, isti se može maknuti bez ostatka.

Skinut je s modaco foruma, moraš biti ulogiran.
http://www.modaco.com/topic/367241-devr ... droid-444/
Uz njega i pripadajući paket za googleApps, naravno.
PS. Pitanje da li je Vip-ov mob uputio sam ti zbog onog groznog velikog vip loga na poleđini (http://www.racunalo.com/wp-content/uplo ... 000145.jpg). Naime, isti se može maknuti bez ostatka.

Where there is a gui there's a way.

