Sada je: 13 svi 2024, 20:28.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Hugo je napisao/la:Zole, Cyanogenmod za P350 je daleko dogurao u ovo kratko vrijeme. Uglavnom gotovo sve radi kako treba, osim što ne radi haptic feedback za soft tipke, i kod otključavanja zaslona ekran je crn i potrebno je samo prstom lupiti po ekranu. Sve ostalo radi, čak i CRT animacija kod zaključavanja telefona.

bome brzi su... pocekam da bude tip top pa cu se onda poigrati :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Malo fulana tema ali da ne otvaram novu bezveze budem ostavil ovdje { you can hate me later }.
Od danas moj HTC Tattoo vrti Debian testing. Trenutno nisam u pristupi wirelessu pa kad dođem sa posla trebam još samo povući update sustava, x i još pokoju sitnicu :bleh
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:Malo fulana tema ali da ne otvaram novu bezveze budem ostavil ovdje { you can hate me later }.
Od danas moj HTC Tattoo vrti Debian testing. Trenutno nisam u pristupi wirelessu pa kad dođem sa posla trebam još samo povući update sustava, x i još pokoju sitnicu :bleh


OO cool. Dali mozes probati staviti gnome shell na njega?
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
A budem probal. Ne košta me ništa. do 8 sam na poslu pa kad dođe, doma oko 9 onda se poigram dalje sa debom
Lutherus
Lutherus
Imam ovaj i zadovoljan sam radi ko urica ,nisam ga još rootao ali hoću kad prođe garancija :-)

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=4212
U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju.
Avatar
Postovi: 44
Postovi: 44
Pridružen/a: 26 sij 2009, 21:15
Lokacija: Planeta Zemlja
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
max360se je napisao/la:
OO cool. Dali mozes probati staviti gnome shell na njega?


gnomeshell mora pričekati ili bolja vremena ili veću karticu. njegova instalacija je veća od slobodnog mjesta preostalog na sd kartici.
Lutherus
Lutherus
@odin
a koji X koristis. Dali xfce stane?
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Idalje prevelik. LXED, IceWM
Lutherus
Lutherus
A dali bi dwm radio XD
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
max360se je napisao/la:A dali bi dwm radio XD


nije praktićan za koliko mali ekran i bez fizičke tipkovnice je neupotrebljiv
Lutherus
Lutherus

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.