Diskusije usko vezane uz Arch Linux i srodne distribucije.
Odgovori

Re: Nosonja

20 tra 2012, 00:08

Ajde, ajde ljudi, dodjite, ne grizemo.

Re: Nosonja

20 tra 2012, 19:05

gobonja je napisao/la:Službeni forum objavljen.
http://forum.nosonja.org/

AJmo svi na registriranje!
Prvih pet koji se registriraju u sljedeće 43 sekunde dobiju peterosobni stan!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Iskreno ne razumijem zašto zasebni forum.

Što nisi pitao da ovdje dobiješ podforum ili za početak temu gdje se može o svemu...
Korisnici bi bili na jednom mjestu, drugi korisnici bi imali uvid da je distribucija aktivna i da se razvija...
itd...

Re: Nosonja

20 tra 2012, 19:19

iForce je napisao/la:Iskreno ne razumijem zašto zasebni forum.

Što nisi pitao da ovdje dobiješ podforum ili za početak temu gdje se može o svemu...
Korisnici bi bili na jednom mjestu, drugi korisnici bi imali uvid da je distribucija aktivna i da se razvija...
itd...

:thumbs

Re: Nosonja

20 tra 2012, 19:35

Pa da, i ja mislim da je ovo najbolje mjesto za to.

Re: Nosonja

20 tra 2012, 22:22

Pa mislio sam da će vam biti tlaka ali opet s druge strane Nosonja je postao ozbiljan projekt i prema tome mislim da treba imati svoj forum na kojem će se razvijati zajednica.

Re: Nosonja

21 tra 2012, 00:30

Slažem se s tobom, ali ipak mislim da je prerano za vlastiti forum, vrlo vjerojatno će zjapiti prazan, pa kad netko i dođe, zapravo će dobiti dojam kako zajednica zapravo i ne postoji. S druge strane, kao što su dečki već spomenuli, ovdje je sve krenulo, tu su prvi korisnici, a biti će ih još. Zole je dao dobru ideju, za početak poseban post, označimo kao Sticky, a kasnije i vlastiti podforum. Kad se napokon zajednica stvori, onda fino migriraš na vlastiti forum.

Re: Nosonja

21 tra 2012, 01:09

Ako niste skuzili, Nosonja forum je na engleskom i sluzbeni jezik foruma je isto tako engleski, tako da ima ovo sto je zole predlozio ima smisla, a isto tako i sluzbeni forum ima smisla jer ima i korisnika izvana.

Re: Nosonja

21 tra 2012, 01:18

ali ipak mislim da je prerano za vlastiti forum, vrlo vjerojatno će zjapiti prazan, pa kad netko i dođe, zapravo će dobiti dojam kako zajednica zapravo i ne postoji.


Dakle,svi koji možete (želite,znate) pomoći registrirajte se na forum.Evo dva razloga za to

1. kada vidim da distra koja me potencijalno zanima ( makar samo da vidim kako radi),nema forum to me polako odbija.Znači nema ni zajednice tj. ljudi koji ti mogu pomoći ako zapne.

2. ne vjerujem da je Nosonja zamišljen kao distra isključivo za govornike hrvatskog jezika,pa svima koji to nisu ( a žele koristiti Nosonju) ovaj forum nije od pomoći.

BTW po ovoj logici ne bi trebao postojati Ubuntu.hr jer sve probleme vezane za Ubuntu možete rješavati na ovom forumu.Nemam znanja da bih mogao pomoći na forumu,ali svaka distra svoj forum je zlatno pravilo.To što možemo i ovdje razgovarati o Nosonji ne znači da ne treba svoj forum.

Re: Nosonja

21 tra 2012, 01:23

Samo prijedlozi, iznosimo razmišljanja...

Re: Nosonja

21 tra 2012, 12:57

jeste, prazan forum je samo takav odbijanac za mogućeg korisnika. pogotovo ovako velik ko tvoj. imaš mejl liste, gugl grupe itd za diskusiju kad je projekt u početku. mejl lista, to ti treba
Odgovori