shrike je napisao/la:Čuj, ja mogu instalirati jedino 4.3.4.1 KDE mi tako i tako obično radi poteškoće, kao na primjer sa lokalize i svn koji uporno odbija spojti se na net.
Gle, ako ne koristiš KDE po defaultu, onda, po meni, niti ne trebaš ovo raditi, odnosno mijenjati okruženje samo da bi prijavljivao pogreške u prijevodu - to meni nema smisla.
Prvenstveno sam mislio na korisnike KDE-a, a takvih ima na ovom forumu...
Što se tiče verzije, možeš naknadno instalirat najnoviju verziju prijevoda (on nema nikakve ovisnosti) ili čak prijavljivat sa starije, lako mi stisnemo FIXED

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'