Istinajurastublic je napisao/la:qbittorrent -bez mane!
Pronađeno 48 rezultata
- 11 kol 2018, 22:33
- Forum: Aplikacije za Linux
- Tema: Koji torrent klijent koristite?
- Odgovori: 70
- Pogledano: 60709
Re: Koji torrent klijent koristite?
- 18 tra 2017, 19:34
- Forum: Linux početnici
- Tema: apt full-upgrade -y
- Odgovori: 3
- Pogledano: 2382
apt full-upgrade -y
Što naredba znači, odnosno što ona radi s ditribucijom?
Kod: Označi sve
sudo apt full-upgrade -y- 27 ruj 2015, 13:05
- Forum: Linux i multimedija
- Tema: Povezivanje TV i PC preko routera
- Odgovori: 2
- Pogledano: 2808
Povezivanje TV i PC preko routera
Dali je moguće i kako povezati računalo s TV-om preko routera da bi mogao gledati filmove s računala? Računalo mi je spojenao na router putem kabela a TV je na routeru preko Wi-Fi.
- 21 ruj 2015, 21:14
- Forum: Aplikacije za Linux
- Tema: Software za virusnu zastitu
- Odgovori: 12
- Pogledano: 5924
Re: Software za virusnu zastitu
Zašto izbjegavati clam?Max Bunker je napisao/la:Ukoliko odlucis instalirati av na linux onda clam izbjegavaj u sirokom luku. Preporucam bitdefender ili comodo u linux varijanti.
- 14 lip 2015, 13:30
- Forum: Aplikacije za Linux
- Tema: LibreOffice ne otvara file s hrv znakovima
- Odgovori: 2
- Pogledano: 2760
Re: LibreOffice ne otvara file s hrv znakovima
Locale mi je postavljen na hr_HR.UTF-8
- 14 lip 2015, 11:57
- Forum: Aplikacije za Linux
- Tema: LibreOffice ne otvara file s hrv znakovima
- Odgovori: 2
- Pogledano: 2760
LibreOffice ne otvara file s hrv znakovima
Što moram podesiti da mi LibreOffice otvara file-ove koji u nazivu imaju hrvatske znakove (č,ć...)? Kod otvaranja ispiše mi da file ne postoji dok file-ove bez hrv znakova u nazivu otvara bez problema.
Distra je Arch + KDE.
Distra je Arch + KDE.
- 06 lip 2015, 18:48
- Forum: Ubuntu
- Tema: Home particija
- Odgovori: 8
- Pogledano: 2964
Re: Home particija
OK.Hvala na odgovorima
. Napraviti ću backup i onda ostaviti istu home particiju, naravno bez formatiranja.
- 06 lip 2015, 12:59
- Forum: Ubuntu
- Tema: Home particija
- Odgovori: 8
- Pogledano: 2964
Re: Home particija
Ubuntua vise nebi bilo, dakle samo bi imao Arch na root particiji na kojoj je bio Ubuntu.
- 06 lip 2015, 12:31
- Forum: Ubuntu
- Tema: Home particija
- Odgovori: 8
- Pogledano: 2964
Home particija
Evo ovako, trenutno na kompu imam Ubuntu. Distra mi je na root particiji dok za filmove, muziku i ostalo koristim home particiju. E sad zanima me, pošto bi si umjesto Ubuntu stavio Arch na postojeću root particiju i ako bi mu za home odredio postojeću home particiju dali bi izgubio podatke koje već i ...
- 24 svi 2015, 22:26
- Forum: Ubuntu
- Tema: Oštećen folder
- Odgovori: 4
- Pogledano: 3183
Re: Oštećen folder
Na žalost fsck neradi, a widowse nemam.