Igranje.org

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Igranje.org

Post Postao/la zole052 »

e grofe, kada lajkas nesto na facebook pojavi se zajedno sa nokom glupom slikom. kada sam lajko dixit dosla mi je na facebooku pored slika od algoritma a sada kada sam lajko vijest o novom redizajnu portala doso mi je neki studio spektar logo. inace mislim da te slike dosta privuku covjeka da klikne pa ako je tako nesto bezveze ne valja, trebalo bi povuci neku sliku sa portala koja ima veze nekakve.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Igranje.org

Post Postao/la Grof »

zole052 je napisao/la:e grofe, kada lajkas nesto na facebook pojavi se zajedno sa nokom glupom slikom. kada sam lajko dixit dosla mi je na facebooku pored slika od algoritma a sada kada sam lajko vijest o novom redizajnu portala doso mi je neki studio spektar logo. inace mislim da te slike dosta privuku covjeka da klikne pa ako je tako nesto bezveze ne valja, trebalo bi povuci neku sliku sa portala koja ima veze nekakve.
Dobro da si mi rekao, imao sam u staroj temi neki javascript kod u headeru koji je rješavao tu fejsbuk kretenariju, moram ga prepisati od tamo, pa će opet sve biti ok.
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Igranje.org

Post Postao/la Grof »

Sada bi trebalo biti OK, možeš provjeriti kad uzmogneš....
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Igranje.org

Post Postao/la Grof »

Objavili mi stranicu u Bug.hr weboteci s relativno slabom ocjenom, što me ne brine. Više me brinu greške u HTML-u koje su spomenuli:

http://www.bug.hr/weboteka/igre/igranjeorg/4174.aspx

Morati ću se s time pozabaviti, pa odmah pitam iskusne, kako najlakše debugirati HTML stranice?

Da li je ovo dovoljno?

http://validator.w3.org/
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Igranje.org

Post Postao/la iv@n »

Ostavio sam svoj glas, bugovci malo cjepidlače...
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
jjj
Postovi: 1451
Pridružen/a: 04 lip 2009, 00:46
OS: Nepu Yvahk
Lokacija: Classyfied

Re: Igranje.org

Post Postao/la jjj »

Pa, obzirom da nije vjerojatno da oni provjeravaju ručno, rekao bih da jest. Prema Validatoru, imaš
135 Errors, 145 warning(s). Ako ga provučeš kroz Tidy [dolje možeš označiti tu opciju], popravljeni markup vrati kao validan, s jednim upozorenjem.
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Igranje.org

Post Postao/la Grof »

iv@n je napisao/la:Ostavio sam svoj glas, bugovci malo cjepidlače...
Ma i sam sam skužio, sve su te greške zapravo samo par njih koje su se na stranici multiplicirale. Eto, kroz par zahvata spustio sam broj grešaka na 16 :)

No neke stvari zapravo nisu geške, kao npr opcije u google plus tagovima, kao i u open graph tagu...
Avatar
max360se
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Lokacija: ~$

Re: Igranje.org

Post Postao/la max360se »

Evo dao sam ocjenu. Sad ti je user ocjena 9.0 :D
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Igranje.org

Post Postao/la Grof »

max360se je napisao/la:Evo dao sam ocjenu. Sad ti je user ocjena 9.0 :D
rofl Hvala ekipi ovdje!
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Igranje.org

Post Postao/la Grof »

Evo, da malo ispromoviram svoju (sada već) Udrugu Igranje.

Imamo mali kickstarter doniranja za dječje društvene igre i spremamo neke poklončiće za naše redovne članove Udruge.

Možda se netko od Linuxaša okuraži postati član i počne igrati nešto što nema veze s ekranom ;)
Odgovori