Tableti
Moderator/ica: Moderatori/ce
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
@max Zašto to misliš?
@Hugo uzmi u obzir da je ekran rezistivni tako da ne vjerujem da je baš ugodno iskustvo raditi na njemu, vjerojatno je potreban stylus.
Bolje dodaj još tih 300 kuna i uzmeš onaj koji sam stavio neki dan, isto ICS ide na njega.
@Hugo uzmi u obzir da je ekran rezistivni tako da ne vjerujem da je baš ugodno iskustvo raditi na njemu, vjerojatno je potreban stylus.
Bolje dodaj još tih 300 kuna i uzmeš onaj koji sam stavio neki dan, isto ICS ide na njega.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Tableti
Koji, ne mogu naći sada..iv@n je napisao/la:@Hugo uzmi u obzir da je ekran rezistivni tako da ne vjerujem da je baš ugodno iskustvo raditi na njemu, vjerojatno je potreban stylus.
Bolje dodaj još tih 300 kuna i uzmeš onaj koji sam stavio neki dan, isto ICS ide na njega.
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Re: Tableti
Upravo tako. Tocnije losa iskustva s rezistivnim zaslonima na jefinim uredjamima.Hugo je napisao/la:Zašto? Imaš loša iskustva s rezistivnim zaslonima ili?max360se je napisao/la:Nemoj. Nece ti nakon godinu dana vise touch raditi kako treba.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: Tableti
Ajd da pitam posto me iv@n bacio u razmisljanje o kupnji onog Prestigia od neki dan! Dopada mi se prilicno, nije skup a i nije ni los kolko sam vidio na youtube-u... Koliko ga ima smisla kupovati uz desktop, notebook i smartphone? Mislim neznam dal mi to treba, a kupio bi ga
Kako je radit na njima i tako to? Ajde bacite malo dojmove, iskustva i sta ja znam sta jos... 
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Re: Tableti
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
Evo: http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 10#p125583Hugo je napisao/la:Koji, ne mogu naći sada..iv@n je napisao/la:@Hugo uzmi u obzir da je ekran rezistivni tako da ne vjerujem da je baš ugodno iskustvo raditi na njemu, vjerojatno je potreban stylus.
Bolje dodaj još tih 300 kuna i uzmeš onaj koji sam stavio neki dan, isto ICS ide na njega.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Tableti
Odlično, hvala ti!iv@n je napisao/la:Evo: http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 10#p125583Hugo je napisao/la:Koji, ne mogu naći sada..iv@n je napisao/la:@Hugo uzmi u obzir da je ekran rezistivni tako da ne vjerujem da je baš ugodno iskustvo raditi na njemu, vjerojatno je potreban stylus.
Bolje dodaj još tih 300 kuna i uzmeš onaj koji sam stavio neki dan, isto ICS ide na njega.
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
Joj, i ja sam bio (možda još i jesam?) u nedoumici, treba li mi to? Naravno da mi treba, jer je kul, zanimljivo i volim sve vrste gadgeta. Ali treba biti oprezan s financijama, ipak budimo realni, bez ovoga se itekako može. Da nemam laaagani 13" prijenosnik s kojim navečer ležim u krevetu (kao što bih s tabletom + imam full keyboard), vjerovatno bih odavno kupio. Al ovako...Yeti je napisao/la:Ajd da pitam posto me iv@n bacio u razmisljanje o kupnji onog Prestigia od neki dan! Dopada mi se prilicno, nije skup a i nije ni los kolko sam vidio na youtube-u... Koliko ga ima smisla kupovati uz desktop, notebook i smartphone? Mislim neznam dal mi to treba, a kupio bi gaKako je radit na njima i tako to? Ajde bacite malo dojmove, iskustva i sta ja znam sta jos...
Iskustva s tabletima imam nešto malo, jednom se igrao s iPad1 i prije nekih tjedan dana kad sam goste imao s iPad2. Vrhunski uređaj, stvarno valja imati čak i pored desktopa/laptopa, ali je preskup tako da se ne isplati.
Ali recimo taj Prestigio, 1300kn nije previše novaca, ako već misliš potrošit na nešto, onda potroši na nešto što će te razveselit, nek ide život
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Tableti
Tipkovnica je ono sto mi najvise fali na tabletima.
@iv@n
Koji laptop imas?
@iv@n
Koji laptop imas?
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
Lenovo, ULV Intel procesor dvojezgreni 1.2GHz, 2GB DDR3, Intel grafika, 250HDD (model U350, Suko je imao istog al' je pazite sad, nagazio na njega 
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.