radi odlicno... leti na lmde-ucalisto053 je napisao/la:Kako ti se čini Mate?
malo nostalgije za starim gnometom...najbolji de
izasao je i 1.4 ali ga jos ni jedna distra nema koliko ja znam, jedva cekam da ga pocnu dalje razvijati da vidim u kojem smjeru ce ici, za sada ga jos slazu da radi sve ko u starom gnometu iako meni za sada jos nista ne fali u verziji 1.2
navodno plavi zub neradi kako treba li to je rjeseno u 1.4 i dodali su podrsku za dropbox u caju

