Lutherus je napisao/la:francuzi i kvaliteta vozila
Oldtajmeri, auti i slična limarija
Moderator/ica: Moderatori/ce
- retsam
- Postovi: 2254
- Pridružen/a: 11 svi 2009, 16:26
- Spol: M
- OS: Arch Linux x86-64 subtle
- Lokacija: /dev/pts/0
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.
Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Imao sam auto s njemackim motorom. 1.9 TDI Seat Cordoba.
Od sedam godina koliko sam ga imao pet je motor stalno radio probleme i nitko nije znao u cemu je kvar. Da ne kazem da je auto bio tesko sranje.
Moji roditelji imaju francuske aute vec dvanaest godina. Nikad nikakv kvar.
Ja ima francuski auto godinu i pol i nikad nikakvih problema nisam imao. Niti naznaku. Kad budem kupovao novi auto opet ce biti francuz.
Toliko o kvaliteti.
Od sedam godina koliko sam ga imao pet je motor stalno radio probleme i nitko nije znao u cemu je kvar. Da ne kazem da je auto bio tesko sranje.
Moji roditelji imaju francuske aute vec dvanaest godina. Nikad nikakv kvar.
Ja ima francuski auto godinu i pol i nikad nikakvih problema nisam imao. Niti naznaku. Kad budem kupovao novi auto opet ce biti francuz.
Toliko o kvaliteti.
-
Lutherus
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
E i Deutsche Fahrzeuge imaju također velike razlike u kvaliteti. Svehvaljeni VW i BMW su najlošija njemačka vozila. No postoje i daleko lošiji od Francuskih vozila. To su Engleski auti.
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Lutherus je napisao/la:Svehvaljeni VW i BMW su najlošija njemačka vozila.
A ljudi se onda kunu u švabska auta...
Kod mene stari Hyundai Accent - u lipnju navršio punih 14 godina (156,000 km) i nikad niti jedan kvar (hvala Sili
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Kod mene je Opel Corsa C, punih joj 7 godina. Što se tiče mehanike, osim što mi je riknula pumpa goriva (mojom krivnjom, začepio se filter goriva), sve je u najboljem redu. Prešla je tek oko 59 000, ali istu takvu mi ima rodica (njena je prešla 120 000 bez kvarova). Ako se auto redovno i pravilno održava, svaki će služit svrsi. Osim ako je Englez. 
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
-
Lutherus
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Trenutno kod mene Toyota Celica 4WD. Jako dobar auto. Ali nije supra 
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Ako budeš prodavao, sjeti me se .. možda se nekaj dogovorimoLutherus je napisao/la:Trenutno kod mene Toyota Celica 4WD. Jako dobar auto. Ali nije supra
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Jedna zanimljivost: auto koji se vrlo često ignorira i predmet je podsmijeha (na žalost, više se ne proizvodi) je Daiwoo Tico. Vozi ga moja cura (bolje rečeno: gazi ga
), a njen stari je mehaničar pa mi priča o njemu. Taj auto je nepoderiv! Jedan lik je prešao s njim 500,000 km i još traje, dok je drugi natukao 750,000 km i na kraju ga prodao u dijelove iako je još bio dobar.
Vidio sam što se radi s tim autom - neki su u poluraspadnutom stanju s izvađenim dijelovima i još voze!
Vidio sam što se radi s tim autom - neki su u poluraspadnutom stanju s izvađenim dijelovima i još voze!
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Ehh da, Tico .. kupio sam ga novog prije 15-16 godina, ganjao nekih 8 i prodao jer mi se nije davalo xy kuna za zamjenu prednjih glavčina kotača (jer su mi kreteni od vulkanizera pretegnuli matice pa su se u glavčinu uprešani šarafi vrtili u prazno) .. prodaja je bila jedna od grešaka u životu, ali što je tu je ..
-
Lutherus
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Trenutno najlošiji auti koje vozil bili Fiat Punto i Alfa 156 dok Mercedes c220 Kompressor idalje drži titulu najkvalitetnijeg posjeda na 4 kotača.