Moj bic je Kona Lanai, kupljen prošle godine krajem svibnja. Koštao je 3000 kn + pokoji dodatak = 3600 kn. To je mislim najjeftinija Kona. Inače dođe bez ikakve dodatne opreme, samo s katadiopterima, pa si svatko stavlja što želi poslije. Kako sam bicikl vozio po ZG-u, išao s njim na posao, odmah sam kupio svjetla, blatobrane, ciklokomp i lokot (treba bolji od tog što sam kupio ako se ostavlja po gradu).
Za po gradu bi mi možda dobro došao nogar i paktreger, ali za ovo vozanje mi ne treba pa nisam ni kupio. Za samo asfalt bih trebao promijeniti gume jer ove 2.2" su više za offroad (iako bicikl nije baš za neke grabe) mada sam skužio da dobro dođu po ovim našim cestama.
@Bertone

Nemam riječi. Koji bicikl je bio u pitanju? Za po gradu treba nabaviti bar dva sustava lokota/lanaca i to malo skuplje te paziti kako se veže. Sic isto treba biti zaključan. Zapravo, za po gradu je najbolja kombinacija krš od bicikla i dobar lokot
I meni su davno ukrali jednu Rog specijalku. To je bilo u Varaždinu kraj Drave. Išao malo trčati, a do tamo se dovezao biciklom. Kad sam završio s trčanjem, bicikl postao nevidljiv.
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch