Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Moderator/ica: Moderatori/ce
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
da.... to se uklapa u priču o recesiji i open sourceu.....izgleda da sve više ljudi uočava ovo.
-
cyber destroyer
- Postovi: 11
- Pridružen/a: 14 pro 2008, 14:52
- OS: Ubuntu 8.10 GNOME
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Linux UP, Windows & Microsoft DOWN!
Linux 4ever!!!!!!!
Linux 4ever!!!!!!!
Linuks is beter den Vindovs, for meni rizons!
http://www.whylinuxisbetter.net/
http://www.linux.hr
$ sudo apt-get 50000$
$ sudo apt-kill Windows =]
http://www.whylinuxisbetter.net/
http://www.linux.hr
$ sudo apt-get 50000$
$ sudo apt-kill Windows =]
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
-> to ti je istoBrxon je napisao/la:Windows & Microsoft
Inace moje misljenje je to da se i ovo ocekivalo tj aplle mozda je u pocetku, al kad su nabili cijene, nakon toga vise nisu. jer pak se isplatilo kupiti pc s originalnom windowsom, nego npr jedan mac book. A linux se sve vise isplati, mnogi ostave m$ pa im je to velika pretnja.
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Pa i nije, nije Windows jedini Microsoftov proizvod, samo je najvazniji. A Linux jdnako Fedora ne pije vodu, moze jedino Linux jednako Kernel. 
Resistance is futile, you will be asimilated!
Il' si Lindža, il' si mindža!
apt-get moo
Registrovani Linux korisnik #465156 / Ubuntu korisnik #20700
Il' si Lindža, il' si mindža!
Registrovani Linux korisnik #465156 / Ubuntu korisnik #20700
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Pa, ako pogledaš da većina ljudi koristi Internet Explorer za surfanje netom, a ne npr. Firefox koji je puno bolji i sigurniji, baš me zanima kako će ti ljudi prijeći na Linux.
Windows će još dugo imati glavninu tržišta.
Windows će još dugo imati glavninu tržišta.
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Ma to bi se pocelo na veliko mjenjati da nije IE u windowsima cim ih instaliras, pa ljudi glupi vide njega i uopce ne razmisljaju da postoji neki drugi bolji program... to ce se nadam brzo promjeniti zbog ovih tuzbi u EU.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
M$ vjerojatno Linux smatra prijetnjom jer dolazi sa svih strana (servera, mobitela, routera, televizora...), a Apple uglavnom šiba osobna računala i te gadgete kao iPhone i iPod...
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
- Archon
- Postovi: 22
- Pridružen/a: 13 ruj 2008, 16:42
- Spol: M
- OS: Ubuntu 12.04 64bit
- Lokacija: Koprivnica
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Trenutna recesija ne brine previse vecinu windows korisnika jer ruku na srce... nabaviti taj operativni je u rangu Linuxa, skines s neta i peri.
Iz osobnog iskustva znam da je potrebno puno vremena i energije za "preobracivanje" windows korisnika i na kraju najveca nagrada je... zadovoljstvo tih ljudi.
Ljudi jednostavno ne vide razlog da prelaze s windowsa kojeg nisu nikad platili i kojeg vrte vec godinama... ali kad se spomene da Linux odoljeva virusima, crvima... vidi se doza znatizelje u njihovim ocima... i onda su moji
Iz osobnog iskustva znam da je potrebno puno vremena i energije za "preobracivanje" windows korisnika i na kraju najveca nagrada je... zadovoljstvo tih ljudi.
Ljudi jednostavno ne vide razlog da prelaze s windowsa kojeg nisu nikad platili i kojeg vrte vec godinama... ali kad se spomene da Linux odoljeva virusima, crvima... vidi se doza znatizelje u njihovim ocima... i onda su moji
