Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Moderator/ica: Moderatori/ce
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Ballmer kaže: "naš najopakiji konkurent... koji ima odličan proizvod i jako dobru cijenu... su piratski Windowsi". 
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
- DoDo
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 23 sij 2008, 11:51
- Spol: M
- OS: GNOME 3
- Lokacija: ~/Croatia/Zagorje/Radoboj
Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Jok! M$ je potvrdio da mu je najvažniji proizvod Office. Na njemu imaju najveću zaradu.fritz62s je napisao/la:Pa i nije, nije Windows jedini Microsoftov proizvod, samo je najvazniji.
E zato ja podržavam WGAArchon je napisao/la:Trenutna recesija ne brine previse vecinu windows korisnika jer ruku na srce... nabaviti taj operativni je u rangu Linuxa, skines s neta i peri.
Iz osobnog iskustva znam da je potrebno puno vremena i energije za "preobracivanje" windows korisnika i na kraju najveca nagrada je... zadovoljstvo tih ljudi.
Ljudi jednostavno ne vide razlog da prelaze s windowsa kojeg nisu nikad platili i kojeg vrte vec godinama... ali kad se spomene da Linux odoljeva virusima, crvima... vidi se doza znatizelje u njihovim ocima... i onda su moji
I am NaN, I am a free man!
Započnite svoje Linux iskustvo na http://wiki.open.hr