Razne diskusije nevezane za Linux.
Moderator/ica: Moderatori/ce
calisto053
Moderator
Postovi: 5812 Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
Lokacija: ~/kauč
Post
Postao/la calisto053 » 03 srp 2013, 20:02
Abzeenth je napisao/la: Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la: Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
nicky
Site Admin
Postovi: 2074 Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la nicky » 03 srp 2013, 20:20
isprobavam tapatalk, dal se tu može vidjeti popis podforuma i tema?
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 03 srp 2013, 20:34
Trebala bi imati gore na vrhu karticu Forums. (Odmah desno od kartice Latest). Tamo imaš sve forume i podforume.
nicky
Site Admin
Postovi: 2074 Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la nicky » 03 srp 2013, 20:39
Hvala
Sad ću biti up to date svake sekunde
Čuvajte se oftopičari
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 03 srp 2013, 20:43
E, al fali ti: "Sent from my iGS8Xphone using Tapatalk" u potpisu!
To mora imati svaki tatapalkovac!
Inače te se ne računa.
shicy
Postovi: 8905 Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware
Post
Postao/la shicy » 03 srp 2013, 20:44
NO.
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 03 srp 2013, 20:45
mist
Postovi: 581 Pridružen/a: 16 svi 2013, 17:48
Spol: Ž
OS: Fedora
Lokacija: direktorska fotelja
Post
Postao/la mist » 03 srp 2013, 20:45
Suko je napisao/la:
tatapalkovac!
Odlična riječ!
Those who stand for nothing fall for anything.
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 03 srp 2013, 20:46
nicky
Site Admin
Postovi: 2074 Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la nicky » 03 srp 2013, 20:52
Suko je napisao/la: E, al fali ti: "Sent from my iGS8Xphone using Tapatalk" u potpisu!
To mora imati svaki tatapalkovac!
Inače te se ne računa.
To mi je tak koma da sam se brzo išla na komp logirat da mogu to izbrisat iz posta