Bome sam i jaiv@n je napisao/la: Avidemux ne prepoznaje otvoreni format?!Možda sam mu dao malo preveliku ocijenu kao programu tjedna
HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Moderator/ica: Moderatori/ce
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Otvoren je i kanal za stavljanje YOuTube videa za potrebe HrOpenWikija.
No login i password šaljem isključivo na zahtjev putem PM-a ili e-mail-a: hropenwiki@linuxzasve.com
No login i password šaljem isključivo na zahtjev putem PM-a ili e-mail-a: hropenwiki@linuxzasve.com
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Prijedlog: modul za ocjenjivanje članaka i prijavu problema
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Nisam baš pobornik toga. Umjesto ocjenjivanja članaka radije nek ih ljudi pišu.iweb je napisao/la:Prijedlog: modul za ocjenjivanje članaka i prijavu problema
Svi mi znamo kritizirati i ocjenjivati druge, no najteže je zasukati rukave i nešto napisati...
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Eh, šta mogu... Al' govorim o tome da se članak ocjeni kao tekst(kao sastav u školi). Da se gleda sažetost i informiranost a ne autora.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Ni ja nisam baš za prijedlog.
Time ne bi ništa dobili na kvaliteti.
Za raspravu je otvorena ova tema na forumu.
Što god imali za prijedlog i kritiku lijepo napišete ovdje.
Ne treba modul za to.
Ali, bolje lijepo energiju potrošiti konstruktivnije.
Lijepo napišete mali komad teksta u wiki.
Pa malo, pomalo i eto sve što treba na wikiju !
Time ne bi ništa dobili na kvaliteti.
Za raspravu je otvorena ova tema na forumu.
Što god imali za prijedlog i kritiku lijepo napišete ovdje.
Ne treba modul za to.
Ali, bolje lijepo energiju potrošiti konstruktivnije.
Lijepo napišete mali komad teksta u wiki.
Pa malo, pomalo i eto sve što treba na wikiju !
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postoje stranice za raspravu - tamo treba napisat što valja, a što ne i komentare. Samo je problem što se korisnik mora regat za to editirat. Ali ako netko ima primjedbu na sadržaj stranice samo neka pukne Stranicu za razgovor i napiše što ne valja.
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Ubuntu vodič za preživljavanje nakon instalacije
Za Ubuntaše na forumu.
Molim vas pogledajte:
http://wiki.open.hr/index.php/Ubuntu_in ... nstalacije
I molim vas mišljenja i prijedloge...
(Veći dio teksta je napisao Laikexpert tu na forumu, da čovjeku ne uzmem zasluge)
Molim vas pogledajte:
http://wiki.open.hr/index.php/Ubuntu_in ... nstalacije
I molim vas mišljenja i prijedloge...
(Veći dio teksta je napisao Laikexpert tu na forumu, da čovjeku ne uzmem zasluge)
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Prijedlog:posjetitelji - da na naslovnici ima neki grafikon koji pokazuje koliko(u postotcima) ima novih, a koliko povratnih posjetitelja.