Bertone je napisao/la:tko ima AAI@edu.hr , trebao bi moći pristupiti i putem njega
Abzeenth je napisao/la:Da, ja sam probala s AAI ali ništa se nije dogodilo pretpostavila sam da je to zato što je sustav "u ranoj beti" pa mi se nije dalo dalje natezati s tim, iako sam možda trebala probati iz drugog browsera. Meh...
Moj AAI nema dovoljnu razinu sigurnosti, kaže. Ne znam što bi im to značilo
Bertone je napisao/la:tko ima AAI@edu.hr , trebao bi moći pristupiti i putem njega
Abzeenth je napisao/la:Da, ja sam probala s AAI ali ništa se nije dogodilo pretpostavila sam da je to zato što je sustav "u ranoj beti" pa mi se nije dalo dalje natezati s tim, iako sam možda trebala probati iz drugog browsera. Meh...
Moj AAI nema dovoljnu razinu sigurnosti, kaže. Ne znam što bi im to značilo
Vjerojatno očekuje fakultetsku razinu AAI ili od oosbolja ?
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!