Čisto ideološko pitanje...
Moderator/ica: Moderatori/ce
- plavi zmaj77
- Postovi: 430
- Pridružen/a: 06 stu 2012, 13:55
- Spol: M
- OS: Debian + i3wm
- Lokacija: Njemačka
Čisto ideološko pitanje...
Zanima me jeli je HSLS više ljevičarska ili desničarska strana.Stalno se vrte oko centra ali oni su u svojoj kratkoj povijesti bili malo više na lijevo.Ali kako su danas?
>get pc with linux preinstalled
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT
- Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Re: Čisto ideološko pitanje...
Uhm, mislim da je ovo krivi forum za takva pitanja. 
- plavi zmaj77
- Postovi: 430
- Pridružen/a: 06 stu 2012, 13:55
- Spol: M
- OS: Debian + i3wm
- Lokacija: Njemačka
Re: Čisto ideološko pitanje...
Možda.Svejedno mislio sam ono,FOSS...liberali...
>get pc with linux preinstalled
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT
Re: Čisto ideološko pitanje...
čekaj, ne kužim. ne mogu razumit logiku koja je smislila "logično je pitanje o položaju hsls-a postaviti na linux forumu". ne mogu brate, da se naopako okrenem.
Re: Čisto ideološko pitanje...
Ovo nije forum za ovakve teme tako da ide lock.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!