Humor, šaljive slike/video...
Moderator/ica: Moderatori/ce
- audiosl4ve
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
- Spol: M
- OS: CachyOS
Re: Humor, šaljive slike/video...
krivo su stavili. Nisu Finci najpametniji nego Crnogorci. Oni imaju N/A, nisu im ni IQ mogli izmjeriti koliko je velik bio 
Re: Humor, šaljive slike/video...
Crnogorcima se nije dalo mjerit
vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
- ziko
- Postovi: 773
- Pridružen/a: 12 vel 2009, 12:12
- Spol: M
- OS: ovisi o danu u tjednu...
- Lokacija: Lošinj - Ljubljana...
Re: Humor, šaljive slike/video...
sjetio si me na jedan vic, kada su dva crnogorca opljačkala banku, pa se vratili u svoje skrivalište, pa kaže jedan:73US je napisao/la:Crnogorcima se nije dalo mjerit
- šta sad, 'očmo li brojat' il' čemo čekat vijesti?
Software is like sex... it's better when it's free
(Linus Torvalds quote)

- ziko
- Postovi: 773
- Pridružen/a: 12 vel 2009, 12:12
- Spol: M
- OS: ovisi o danu u tjednu...
- Lokacija: Lošinj - Ljubljana...
Re: Humor, šaljive slike/video...
sjetio si me na jedan vic, kada su dva crnogorca opljačkala banku, pa se vratili u svoje skrivalište, pa kaže jedan:73US je napisao/la:Crnogorcima se nije dalo mjerit
- šta sad, 'očemo li brojat' il' čemo čekat vijesti?
Software is like sex... it's better when it's free
(Linus Torvalds quote)

Re: Humor, šaljive slike/video...
Došao Amerikanac u Crnu Goru da snimi dokumentarac o Crnogorcima.
I snima on Crnogorca kako leži cijeli dan ispod drveta.
Vrati se u USA i dobije nagradu za dokumentarac.
Dolazi ponovno u Crnu Goru da snimi nastavak i kaže on Crnogorcu možeš se sad malo pomaknuti za nastavak dokumentaraca.
Crnogorac: Nisam ti ja kaskader
I snima on Crnogorca kako leži cijeli dan ispod drveta.
Vrati se u USA i dobije nagradu za dokumentarac.
Dolazi ponovno u Crnu Goru da snimi nastavak i kaže on Crnogorcu možeš se sad malo pomaknuti za nastavak dokumentaraca.
Crnogorac: Nisam ti ja kaskader
vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
Re: Humor, šaljive slike/video...
crnogorac... prva bracna noc.. vrate de doma a on se baci na trbuh na krevet... zena ga zacudjeno gleda a on rece njoj "sta je, sta se ne podvlacis!"
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Humor, šaljive slike/video...

Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- ziko
- Postovi: 773
- Pridružen/a: 12 vel 2009, 12:12
- Spol: M
- OS: ovisi o danu u tjednu...
- Lokacija: Lošinj - Ljubljana...
Re: Humor, šaljive slike/video...
Došao Amerikanac u Bosnu da snima dokumentarac, pa naišo na Muju i zamolio ga za intervju.73US je napisao/la:Došao Amerikanac u Crnu Goru ....
Amerikanac: Dakle, Mujo, ja sam čuo da ste vi Bosanci jako ljeni
Mujo: Nije istina!! To su Crnogorci!! Oni su ljeni!!!!
Mi Bosanci, mi smo glupi...
Software is like sex... it's better when it's free
(Linus Torvalds quote)

Re: Humor, šaljive slike/video...
hahahahahhaahhahahah
vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
