Pozdrav,
Nisam radio sa phpBB-om od 2005 čini mi se. A budući da je ovaj forum phpBB molim vas za pomoć.
Htio bih napraviti da Administrator ima sve ovlasti, među ostalim i editiranje tuđih postova.
Ne znam zašto mi ne radi, otišao sam tamo u administraciji i dodijeli sve permissionse admin grupi ali i dalje nema tipke za edit. A bio sam napravio jednog testnog usera i tako mu dodijelio individualno sve ovlasti i on može uredno sve editirati.
U čemu bi mogao biti problem? Zadnja verzija phpBB-a je u pitanju.
Hvala unaprijed.
phpBB - admin ovlasti editiranja postova
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: phpBB - admin ovlasti editiranja postova
si pogledao u error logu? mislim da ovdje sa time nismo imali problema (recimo ja vidim edit gumb za tvoj post).
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!