Ma to malo iz fore preuređujem sa ebay-a su djelovivision je napisao/la:Znam da nisi pitao za mišljenje ali koliko god koštalo to uređivanje, bolje je uraditi servis i barem znati na čemu si ili zamijeniti djelove novim i biti miran. Ako je sad nešto dozvoljeno ne znaš kad će zabraniti i onda ti ostaje da se diviš slikama. Bez pogrešnog shvaćanja zbog napisanog, ali ja sam morao dizati plave diodeTomislav001 je napisao/la:Planiram malo preurediti svoju Fiestu iz vana pa me zanima šta je sve od ovoga "street legal" kod nas ako neko zna![]()
maglenke nemam pa reko da uzmem ove za $7 i ugradim,naravno sve radim sam
najviše me zanima ova folija ali neznam jel smijem to imati
50*100 me košta $4