Razne diskusije nevezane za Linux.
Moderator/ica: Moderatori/ce
Vl@do
Moderator
Postovi: 6220 Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Post
Postao/la Vl@do » 08 vel 2015, 14:00
Asus A9Rp oživljavan već jednom
ovdje , sada ponovo vrti lagani lxle.
Šteta što nema više info-sajma pa da ga smjestimo u neku retro vitrinu.
Gogy
Postovi: 683 Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
Spol: M
OS: Mint (cinnamon)
Lokacija: Pula
Kontakt:
Post
Postao/la Gogy » 08 vel 2015, 15:48
Isti takvi moja stara ima i vrti se neki stari ubuntu na njemu već par godina
vision
Postovi: 1799 Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Spol: ♂
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
Lokacija: Zaljev svetaca
Post
Postao/la vision » 08 vel 2015, 17:42
Isto godište Vl@do, samo je desktop:
Slackware XFCE:
Debian LXDE:
calisto053
Moderator
Postovi: 5812 Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
Lokacija: ~/kauč
Post
Postao/la calisto053 » 08 vel 2015, 18:16
vision je napisao/la: Slackware XFCE:
Je li to Whisker konačno dobio lijevu orijentaciju?
Abzeenth je napisao/la: Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la: Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
NoMaam
Postovi: 1053 Pridružen/a: 30 ruj 2013, 12:12
Spol: M
OS: Kubuntu 24.04
Post
Postao/la NoMaam » 08 vel 2015, 19:09
calisto053 je napisao/la:
Je li to Whisker konačno dobio lijevu orijentaciju?
Ja ne koristim ali na Xubuntu 14.04 se također može namjestiti. Prije toga se mora nadograditi Whisker na verziju 1.4.0 jer na ovoj defaultoj 1.3.2 to ne radi.
Pozz
Ok i što sad?
vision
Postovi: 1799 Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Spol: ♂
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
Lokacija: Zaljev svetaca
Post
Postao/la vision » 08 vel 2015, 20:07
calisto053 je napisao/la: Je li to Whisker konačno dobio lijevu orijentaciju?
Kako sam ga instalirao tako sam ga i dobio, nzm