Bryan Lunduke - "Windows is AWESOME"

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
gagiD
Postovi: 408
Pridružen/a: 15 lis 2013, 01:42
Spol: M
OS: Arch / Manjaro / #!

Bryan Lunduke - "Windows is AWESOME"

Post Postao/la gagiD »

"Windows is AWESOME" je kao nastavak "Linux Sucks" serijala.
Ako mene pitate dobar materijal za pogledat, a i zabavan.

Odgovori