Imam sam dodatno pitanje: Da li je potrebno imati nekakav Xiaomi account, ili sve funkcioniše sa google accountom kao i sa androidom? Sync kontakata isl.
Ciljam na redmi 3, pošto ne volim ove glomazne note telefone.
I da morate da birate, da li bi uzeli Xiaomi, ili Wileyfox sa Cyanogenom?
Hvala!
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
ako zelis mozes imati xiaomiev acc da syncas sa mi cloudom, ali ako ne zelis nemoras. Googleovo syncanje radi normalno, bez obzira na taj mi acc.
Ja bi isao na redmi 3. Ogromna baterija + hd ekran daju mislim oko 10h SOT-a tako da 2-3 dana koristenja bez pol beda, plus kazu da je kamera super, ipak je 13 MP. Nemres fulat s time modelom
audiosl4ve je napisao/la:mozes i od tud, a.i placas dodatno 20-ak dolara shipping cini mi se...
Platiš da ti mobitel dođe za par dana ( u mom slučaju naručio sam ga u petak popodne, a stigao je u srijedu ujutro). Možeš i ne koristiti ovu opciju, ali onda čekaš...
Nego, taman htedoh da kupim taj redmi 3, pa pošaljem bratu slike, kaže da je telefon ono, više za dame, zbog onih šara na poleđini. Onda priupitam snajku i devojku, kažu isto. Znači, redmi 3, telefon za muškarca? Da ili ne?
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš